metoda sortowania: od najstarszego do najnowszego / najnowszego do najstarszego
tak sobie myślę Why? ~tak sobie myślę Why? (Gość)15.09.2014 15:08

Mogło duzo rzeczy jej stanąc na drodze ludzie maja różne problemy może zachorowała i nie miała od nikogo pomocy czasem trzeba przemyslc a potem oceniać...

"Mariola" napisał(a):


Ja nie pracuję, odkąd urodziłam dziecko (chociaż bardzo chciałabym znaleźć jakieś zajęcie), mąż tylko dorywczo.
Przez długi czas zbierałam różne dokumenty. Wreszcie 29 sierpnia zaniosłam cały pakiet do Urzędu, pewna, że już wszystko mam.
29 to ostatni dzień miesiąca i ostatni dzień tygodnia!! Gdyby zrobiła to dzień wcześniej, pewnie nasza dyskusja nie miałby miejsca. A tak wylewamy łzy, nad osobą która sama nie dba o swoje sprawy i je najzwyczajniej lekceważy. Mamy pretensje to bezdusznych urzędników.. raz że postępują zbyt pobłażliwie innym razem zbyt rygorystycznie. Tak źle, a tak niedobrze.

30


piotrkowianka 123 ~piotrkowianka 123 (Gość)15.09.2014 15:28

chamstwo i ludzka nieuprzejmosc była jest i będzie!!! NIESTETY P.S. pozdrowienia dla pana doktora z roosevelta którego obudziłam w nocy bo zaczełam rodzić a ten mi kazał "do łodzi spi erd alać"

50


MIX ~MIX (Gość)15.09.2014 16:39

"Al-Bundy" napisał(a):
~MIX, przecież ci, którzy przeniosą się na Zamurową, zwolnią po prostu inne lokale należące do miasta;


No tak, przekonałeś mnie. Znów masz rację!!!

40


assa ~assa (Gość)15.09.2014 17:10

Jeśli chodzi o urzędy to...
Wpadam do urzędu.Pobieram wniosek.Potrzebne załączniki to: to, to, to i tamto.Oki.Kompletuje.Udalo się! Zanosze!Aaaa i znow potrzebne to, to.Znow zanoszę. Ale pan urzędnik informuje mnie ze wlasnie konczy prace. Jest 15.25. Pytanie od urzędnika -nie może pani przyjść za dwa dni?Moge nawet za 3- mowie ale do której pan pracuje?do 15.30 odpowiada!Ja tez! Wiec jaki problem ?no taki ze pan ma kurtke już na sobie! no dobrze kolezanka z innego dzialu sprawdzi kompletność. Nie potrzebne to,to i to! Kur... mysle czemu? I nadal nie wiem czemu!
Ja koncze prace 15.30 to dopiero 15.35 jak bym się odbila na time control.A oni już dawna sa poza miejscem pracy! Ale co mi ktoś zrobi.Przeciez ja urzędnik nietykalny jestem! A pomoc w wypelnieniu dokumentow to dla nich katastrofa!
Tak pracują na Sienkiewicza!

Komentarz był edytowany przez autora: 15.09.2014 17:24

50


Piotrkowianin Piotrkowianinranga15.09.2014 20:12

"MIX" napisał(a):
No tak, przekonałeś mnie. Znów masz rację!!!

1. Al Bundy ma zawsze rację.
2. Jeżeli Al Bundy nie ma racji, to patrz punkt 1. ;))

31


MIX ~MIX (Gość)15.09.2014 21:06

"Piotrkowianin" napisał(a):
1. Al Bundy ma zawsze rację.
2. Jeżeli Al Bundy nie ma racji, to patrz punkt 1. ;))


prawda. widziałbym takiego człowieka na fotelu prezydenta

21


Marcusso ~Marcusso (Gość)15.09.2014 21:09

Populiści z PIO już zaczęli wykorzystywać tą ludzka krzywdę do własnego marketingu politycznego. Mimo że - sądząc po ich rynsztokowym języku na ich jeżdżących bilboardach - sami będą co najmniej nie lepsi.
https://www.facebook.com/pages/Piotrkowska-Inicjatywa-Obywatelska/742399449150111

23


OVK ~OVK (Gość)15.09.2014 21:52

"Marcusso" napisał(a):
Populiści z PIO już zaczęli wykorzystywać tą ludzka krzywdę do własnego marketingu politycznego.


lepsze to niż zwożenie pod urząd miasta niepełnosprawnych w celach anty-referendalnych,takie kur...stwo tylko dwór chojniaka mógł wymyśleć.

31


mol ~mol (Gość)16.09.2014 00:50

Cytuję:
Kiedy poszłam zapytać o możliwość przyznania mieszkania (do Urzędu przy Pasażu Rudowskiego), to urzędniczka (!!!) odpowiedziała mi, że jak mnie nie stać na wynajęcie mieszkania, mogę iść z dzieckiem pod most albo do przytułku dla bezdomnych.

Podejrzewam, że to czysta brednia. Nie jestem za prezydentem ani urzędnikami z magistratu ale podejrzewam, że sfrustrowana kobieta rzuca bezpodstawne kalumnie i tym bardziej mi jej nie żal.

11


Mariola ~Mariola (Gość)16.09.2014 09:34

"mol" napisał(a):


A skąd mozesz wiedzieć byłeś przy tym?
Łatwo oceniać innych jak samemu sie nie jest w takiej sytuacji

01


Nowy komentarz
reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat