metoda sortowania: od najstarszego do najnowszego / najnowszego do najstarszego
lop ~lop (Gość)24.05.2013 10:01

Panie Prezesie Nowej Prawicy,a poprzednio twórca i prezes
Unii Polityki Realnej (nawiedzony liberał)dlaczego pan ukrywasz swoje rodowe nazwisko przecież tak ładnie brzmi
Ozjasz Goldberg czyje interesy są realizowane?

01


Gość ~Gość (Gość)24.05.2013 10:03

Liczę, na to że KNP wejdzie do sejmu po wyborach nawet przy minimalnym progu 5% bo zawsze mogą uzyskać lepszy rozgłos w TV niż siedzieć kneblowanymi prze PO.
Dajmy w ręce przedsiębiorczość i utrzymanie zwykłym ludziom państwa, a nie by państwo zdzierało z ludzi kasę i udawało, że dba o swojego obywatela.
Dziś podatki to prawie 90% dochodu !!!!!!!

10


dag ~dag (Gość)24.05.2013 10:05

Nie mówi się o jeszcze jednej rzeczy. Takie prawo daje jeszcze większe możliwości do nadużyć tylko jak można było wycofać oskarżenie tak po przejściu ustawy ni chu chu. Biedni nauczyciele znowu będę szantażowani przez 16 latki.

10


sklave sklaveranga24.05.2013 10:39

Jak zwykle Janusz jest kilka lat do tyłu.
Przecież on z tych wielkich panów, inteligent z dziada pradziada to i obce mu są sprawy służby.
Rząd Tuska przyjął Ustawę o ochronie miejsc pracy przed likwidacją, która pozwoli pracodawcy obciąć etat i zmniejszyć wynagrodzenie o połowę a czas pracy pozostawić bez zmian. Ta ustawa ma za zadanie dbać o interesy kapitału zagranicznego.
Tusk za europejskość sprzedał Polskę. Zanim co niektórzy zorientują się to Tusk, Rostowski i z pozostała banda wylądują na intratnych stanowiskach w instytucjach międzynarodowych razem ze zagrabionymi majątkami.
Rozkradają Polskę wzdłuż i wszerz.
Foto:
Ciocia Angela z domu Kaźmierczak i wujaszek Donek w tangu argentyńskim.
http://sklave.manifo.com/galeria

10


strzelba666 strzelba666ranga24.05.2013 12:32

http://archiwa-ipn.blogspot.com/2012/03/jak-goldberg-sta-sie-korwinem-mikke.html
Zmiana tożsamości stała się bardzo popularna.

01


Gość ~Gość (Gość)24.05.2013 15:56

"sklave" napisał(a):
Tusk za europejskość sprzedał Polskę. Zanim co niektórzy zorientują się to Tusk, Rostowski i z pozostała banda wylądują na intratnych stanowiskach w instytucjach międzynarodowych razem ze zagrabionymi majątkami.


Tusk jeszcze w tym kwartale będzie kierował KE za Barroso. Merkel sprzedał kraj za grosze, a teraz pójdzie dupę sprzedawać zagranicznym fają.

10


Al Bundy ~Al Bundy (Gość)24.05.2013 17:12

"lop" napisał(a):
Ozjasz Goldberg czyje interesy są realizowane?

"strzelba666" napisał(a):
Zmiana tożsamości stała się bardzo popularna.


http://korwin-mikke.pl/wazne/zobacz/jkm_chcialbym_byc_zydem/77183
Tutaj pełna wypowiedź na ten temat w audycji:
http://korwin-mikke.pl/wideo/pokaz/20052013__janusz_korwinmikke_w_radiu_wnet/1295
Odnosi się również do GMO - jeśli porównać wypowiedź samego JKM z tym, co opisano w artykule, do którego link podał strzelba666 - od razu widać wyraźne rozbieżności.
Nie wiem, czy prawdziwym nazwiskiem JKM jest Ozjasz Goldberg - kto wie, może i tak jest, ale przekonujących dowodów na to nigdzie nie spotkałem (link strzelby666 odsyła do bełkotu, a nie do żadnych dowodów). Pewnym jest natomiast, że dziadek Tuska służył w Wehrmachcie i był pachołkiem Hitlera. Rostowski z kolei ma żydowskie pochodzenie, a został ministrem nie mając nawet polskiego obywatelstwa (nie miał NIP-u ani PESEL-u) - do tego należy dodać, że i kwalifikacje ma raczej niskie (wykształcenie będące odpowiednikiem naszego magistra). On został po prostu NARZUCONY nam odgórnie przez grupę Bilderberg (prawdziwą żydo-masonerię), na zjazdach której bywał, i to jest faktem.
Teraz pytanie do ~lop: Kto w tym kraju realizuje czyje interesy?

10


tutaj tutajranga24.05.2013 17:46

Nic nie zrobisz, zostaw to, bo wyjdziesz na głupa. Nie te wiatry.
A mnie się śniło parę dni temu, że przyjęto mnie do masonów, wytatuowano, jak trzeba i że na pamiątkę dostałam złotą kielnię.

10


Al Bundy ~Al Bundy (Gość)24.05.2013 17:53

"tutaj" napisał(a):
Nic nie zrobisz, zostaw to, bo wyjdziesz na głupa.


Byłem tu już nudziarzem, byłem też rasistą, potencjalnym terrorystą oraz zboczeńcem. To i głupem być mogę. O ile ktoś nie zechce rżnąć głupa, to jakoś przeboleję :)

10


tutaj tutajranga24.05.2013 18:00

Ja chcę. Już Ci się chyba oświadczyłam w tym zakresie? Nie jestem przepiękna, ale za to można ze mną porozmawiać.
(czym się różni akt seksualny od onanizmu? Właściwie niczym, tylko po tym ostatnim nie ma z kim pogadać.)

00


Nowy komentarz
reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat