metoda sortowania: od najstarszego do najnowszego / najnowszego do najstarszego
Kandydat ~Kandydat (Gość)24.03.2024 20:48

Już ja wam pokażę wkrótce inscenizację

51


j. ~j. (Gość)24.03.2024 18:26

Byłem w piątek w swoim parafialnym kościele na Drodze Krzyżowej i... nie wiem, czy to miała być Droga Krzyżowa, czy polityczny wiec. Obecny był jeden z kandydatów na prezydenta miasta, a tzw. rozważania przy każdej stacji nie były raczej o Piłacie, Weronice, Cyrenejczyku, czy kolejnych upadkach Chrystusa, tylko stanowiły coś w rodzaju bogoojczyźnianej papki o tym, że Polska musi być katolicka, że jest niestety dużo zdrajców naszej katolickiej Ojczyzny, że grozi nam tzw. wolność propagowana przez zły Zachód i ideologia gender, że dużo jest przykładów bohaterstwa na naszych dziejach, a dziś Ojczyzna jest zagrożona itd. itd. Nie wiem, czy obecny kandydat na prezydenta pisał te ”rozważania”, ale po nabożeństwie stał przed kościołem i rozdawał wyborcze ulotki...

119


Tolerancja ~Tolerancja (Gość)24.03.2024 20:54

Brak tęczy i młodzieży LPG

47


osiołek ~osiołek (Gość)24.03.2024 21:14

Na szczęście rolnicy zawiesili strajk, bo by nie wjechał.

46


wkurzony ~wkurzony (Gość)25.03.2024 09:24

Tłumy ludzi

40


Bardzo stara tradycj ~Bardzo stara tradycj (Gość)24.03.2024 22:08

Zapaski opoczyńskie w Jerozolimie dwa tysiące lat temu?

42


Pan Jezus na ~Pan Jezus na (Gość)25.03.2024 10:28

osiołku i w skromnych szatach, a plebanek klasą premium i w ornatach ze złotem...

22


Nowy komentarz
reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat