metoda sortowania: od najstarszego do najnowszego / najnowszego do najstarszego
jery ~jery (Gość)08.04.2011 22:01

Inna Krzysztoszek na prezesa KIPERA !!!!!!

00


kibic MKS ~kibic MKS (Gość)08.04.2011 10:58

Dziękujemy Pani Inno !
Kiedyś uznawana Pani była za najlepszą zawodniczkę zagraniczną grającą w polskiej lidze. Szczęscie spotkało nas w Piotrkowie, że mogła Pani grać dla nas.
Dla niedowiarków poczytajcie co piszą o Innie Silantiewej później Krzysztoszek.

00


fanatyk ~fanatyk (Gość)08.04.2011 10:31

Pani Krzysztoszek gorąco dziękujemy za wszystko co Pani uczyniła dla piłki ręcznej w Piotrkowie, teraz będziemy trzymać kciuki za sukcesy na płaszczyźnie trenerskiej.

00


DarO ~DarO (Gość)08.04.2011 10:42

Najlepszego. Noga niech zdrowieje. Pamiętaj na przyjaciół możesz zawsze liczyć. Liczę na to że zdobędziesz to co chcesz teraz jako trener.

00


Didi ~Didi (Gość)07.04.2011 23:29

"Piotrkowianin" napisał(a):
A kiedy Inna obchodzi imieniny?

INNA obchodzi imieniny 2 lutego

00


jaki ~jaki (Gość)07.04.2011 22:19

to chyba jakieś INNE imię,w spisie raczej nie figuruje
whttp://www.towazne.pl/imieniny/I/

00


... ~... (Gość)07.04.2011 22:03

" Jestem ambitnym człowiekiem i nie interesuje mnie walka o miejsce szóste czy siódme w przyszłym sezonie. Piotrcovia w przyszłym roku obchodzić będzie jubileusz 25-lecia nieprzerwanych występów w ekstraklasie i fajnie byłoby uczcić tę rocznicę medalem " - te słowa trenera świadczą o nim bardzo dobrze. Pierwszy rok pracy poświęcił na poznanie zespołu, zgranie. Mimo przeciwności losu - niezależnie od zajętego miejsca trzeba zaliczyć na plus. W przyszłym sezonie powinno być już tylko lepiej.
Cieszy też fakt, że Inka zostanie w klubie - jej doświadczenie też pewnie zaprocentuje w kolejnym sezonie.

00


Piotr Włostowic ~Piotr Włostowic (Gość)07.04.2011 21:54

Przeczytałem, ale wciąż nie wiem, dlaczego - inna? Że co? Czym się różni, że zaraz inna. Nie podkreślajmy czyjejś inności, więcej tolerancji dla drugiego.

00


Piotrkowianin Piotrkowianinranga07.04.2011 21:26

A kiedy Inna obchodzi imieniny?

00


jaki ~jaki (Gość)07.04.2011 20:52

to już było wiadomo zimą , etat w klubie oraz drugi etat w gim4 w klasie tzw. sportowej /oczywiście w pakiecie/.

00


Nowy komentarz
reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat