metoda sortowania: od najstarszego do najnowszego / najnowszego do najstarszego
Popieram ~Popieram (Gość)23.02.2023 16:52

Młodzi ludzie powinni się wreszcie wypowiedzieć co ich boli w mieście, to ich czas a nasza przuszłość.

187


goœć_ratownik ~goœć_ratownik (Gość)23.02.2023 17:24

Po co nam nowe odkryte baseny skoro mamy dobrze prosperujący na Ryneczku po większej ulewie.

176


... ~... (Gość)23.02.2023 19:05

Referendum to istota demokracji. Głos obywateli - nikt nie może zabronić jego organizacji...

317


Ja ~Ja (Gość)24.02.2023 11:08

Rok przed wyborami...zbyt mądre to nie jest. Wyrzucenie pieniędzy i tyle. Za darmo to się nie odbędzie.

910


Referendum ~Referendum (Gość)23.02.2023 15:10

Wielkie ukłony dla inicjatorów referendum. Działają w imieniu drenowanych do granic przyzwoitości mieszkańców. Pomagajmy, angażujmy bo bierność to pozwolenie na nadużywanie władzy.

3111


ja ~ja (Gość)24.02.2023 12:11

Referendum to jest oczywista oczywistość. Prezydent może sam zrezygnować aby nie generować dodatkowych kosztów dla miasta. Mieszkańcy których się nie słucha i nie liczy się z ich zdaniem nie odpuszczą. Piotrków Tryb. musi być dobrze zarządzany oraz władza musi dbać o swoich mieszkańców. Podpisujmy listy poparcia za referendum i weźmy następnie liczny udział w referendum.

172


go?ć_gość ~go?ć_gość (Gość)24.02.2023 13:40

Kiedyś w artykule było napisane że pan nasz prezydent kochany jest w jakiś radzie nadzorczej w innym mieście i tam potrafi dobrze doradzać i zarządzać, miasto kwitnie a tutaj zapaść, jak to jest panie prezydencie. Jakie intencje panem kierują

141


go?ć_mieszkaniec ~go?ć_mieszkaniec (Gość)24.02.2023 17:02

Jeśli do referendum dojdzie, to oczywiście pójdę, i zagłosuję za odwołaniem chojniaka. To tylko chwila, a warto.

152


Kiszony ogór ~Kiszony ogór (Gość)24.02.2023 12:31

przeciwnicy referendum, są obrażeni na demokrację.
Otóż nie, dość dziadostwa.
na 800 miast w Polsce Piotrków jest na 730 miejscu w wynagrodzeniach-takie to mamy rozwinięte miasto w środku Polski

294


go?ć_ewa ~go?ć_ewa (Gość)24.02.2023 20:29

Pełen szacun dla Osób organizujących Protest i zbierających podpisy. Robią to jawnie, pod nazwiskiem, a kto z popierających prezydenta miał odwagę stanąć twarzą do ludzi i to poparcie wyrazić. Szacunek dla Państwa, którzy tą odwagę pokazujecie

95


Nowy komentarz
reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat