metoda sortowania: od najstarszego do najnowszego / najnowszego do najstarszego
go?ć_gość ~go?ć_gość (Gość)23.02.2023 12:28

Wczoraj podano:
Rozpowszechnianie informacji o wypłaceniu prezesowi Elektrociepłowni Piotrków rzekomej ?premii? czy ?nagrody? jest KŁAMSTWEM, niejednokrotnie przekazywanym celowo wykorzystując zrozumiałe, ludzkie emocje związane z bardzo trudną sytuacją ekonomiczną w kraju wywołaną powszechną drożyzną, w tym również podwyżkami cen za ciepło systemowe.
Materiał przygotowany przez Urząd Miasta Piotrkowa Trybunalskiego
GRUPO RPT23 odezwijcie się, macie materiały m.in.z Dziennika Łódzkiego mówiące, że jest inaczej.

911


ja ~ja (Gość)24.02.2023 09:36

Prezydent jest nie do obronienia. Jego czas już dawno minął. Najpierw mieszkańców częstował krówkami a teraz ogromnymi podwyżkami wszelkich opłat.

71


Brajan ~Brajan (Gość)23.02.2023 15:03

Tomasz Kowalewski - na pewno nie podpiszę

77


ciekawe ~ciekawe (Gość)23.02.2023 14:56

Ludzie, ale to jest manipulacja i jechanie na najniższych instynktach...!!! Jakim cudem referendum tańsze od zarobków prezesa ciepłowni? Przecież ktokolwiek przyszedłby na jego miejsce, będzie brał tyle samo albo i więcej.

1813


Bsbshsh ~Bsbshsh (Gość)24.02.2023 08:18

W życiu nie dałabym tym ludziom swoich danych

47


Lolo ~Lolo (Gość)23.02.2023 20:43

Ludzie dajcie spokój rok czasu poczekamy na wybory a tak to nas będzie kosztować około 500 tyś zł lepiej niech zrobią coś

1310


Holiday ~Holiday (Gość)23.02.2023 15:37

Na dwa tygodnie dopiero trzy tysiące podpisów zebrała Piotrkowska Inicjatywa Obywatelska? Ale lipa! Ci którzy mieli się wpisać, już się ewpisali, z czego 50% to podpisy zmyślone. Sam tak zrobiłem, żeby ta nachalna baba od Szokalskiego się wypchała. W dodatku wpisują nawet tych spoza Piotrkowa. Ale po twarzach tych osób widać, że to Platformersy są albo SLD-owcy, czyli śmietanka. Jeszcze Pindżot powinni zaangażować z mazaczkami.

1122


Yorg ~Yorg (Gość)23.02.2023 15:47

Z tym towarzystwem, co widać na zdjęciach nie udadzą się nawet wykopki...Nie ma szans na powodzenie.

916


go?ć_anna ~go?ć_anna (Gość)23.02.2023 13:21

Totalna ściema organizowana przez niespełnione politycznie lokalne niedorajdy. Zakłamani i pałający nienawiścią zbierali się od lat. Teraz pod pretekstem referendum, chcą "zmian" a tak naprawdę mogą pozbawić piotrkowian prawdziwej możliwości wyboru w postaci wyborów 2024. Choćby nie wiem jak się zapierali, to jest to próba oddania Piotrkowa w ręce politycznego komisarza z PiS. Mocno wierzę w rozsądek mieszkańców i nie pójście na to widowisko. Odwołać i jakoś to będzie. Zero planów, konkretów. Tak to można odwoływać gospodarza klasy.

2018


Szybki,ale przezorny ~Szybki,ale przezorny (Gość)23.02.2023 14:44

To nie przejdzie
Zakład???

612


Nowy komentarz
reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat