metoda sortowania: od najstarszego do najnowszego / najnowszego do najstarszego
To prawda ~To prawda (Gość)23.02.2023 13:38

Ja też nie podpisze listy ale jak dojdzie do referendum, to pójdę zagłosować za odwołaniem, bo to co sie dzieje to jest niewiarygodne. Także trzymam kciuki za zebranie tych 6 tysiecy.

166


SprawiedliwyPT ~SprawiedliwyPT (Gość)23.02.2023 15:03

Popieram. Ktoś z zewnątrz musi nam pokazać, co dzieje się od lat w Urzędzie Miasta. Niebawem nadejdzie chwila prawdy dla osób zajmujących te same stołki od lat. Zacznijcie się już zbierać, bo czas na was.

112


go?ć_gość ~go?ć_gość (Gość)23.02.2023 13:16

Ja mam nadzieję że organizatorzy referendum nie pojawią się jako pierwsi na listach do rady miasta bo wtedy sam osobiście będę namawiał żeby ludzie na nich nie głosowali a komisarz jest konieczny W tym mieście i to natychmiast

68


milejon ~milejon (Gość)23.02.2023 15:06

Cieszy mnie to że Polska 2050 włączyła się w zbieranie podpisów.

68


piotrkowianin.pl ~piotrkowianin.pl (Gość)23.02.2023 14:21

Wybory za rok, jak się komuś nie podoba Chojniak to niech głosuje w wyborach na kogoś innego. Referendum teraz to głupota. Chyba że państwo organizatorzy zapłacą ze swojej kieszeni. No i druga sprawa, niby apolityczni teraz... pewnie się szykują na radnych. Apolityczni mogą być w sensie nie przypinania do PiS, PO itp., ale potem założą komitet wyborczy i hyc do rady...

79


suweren ~suweren (Gość)23.02.2023 14:50

Walec pod nazwą REFDERENDUM jedzie coraz szybciej, i nikt i nic go już nie zatrzyma. Przypominajmy o tyk jak najczęściej aby mieszkańcy wiedzieli, że sprawy posuwają się do celu. Pamiętajmy, że przeciwnicy nie śpią i też rzucają i będą nadal rzucać nam "kłody pod nogi".

105


Czytacz epiotrków ~Czytacz epiotrków (Gość)23.02.2023 16:16

Szukajcie na fb, referendum piortkow trybunalski tam dowiecie sie wiecej

105


Pełen nadziei ~Pełen nadziei (Gość)23.02.2023 16:26

Mam nadzieję że dojdzie do tego Referendum

103


Gil ~Gil (Gość)23.02.2023 15:42

A to nie jest tak że osoby pracujące w urzędach nie powinny się upolityczniać? Nie ma tego w ustawie? Nie wolno im raczej. Nie powinny zabierać głosy w żadnej sprawie związanej z polityką.

47


Megi ~Megi (Gość)23.02.2023 18:37

Możecie sobie te podpisy.... wiecie co..

412


Nowy komentarz
reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat