metoda sortowania: od najstarszego do najnowszego / najnowszego do najstarszego
corey ~corey (Gość)13.01.2017 11:56

ZERO.Kościół opowiedział się po konkretnej stronie więc ja mam go w pompie...

186


zniesmaczony ~zniesmaczony (Gość)13.01.2017 15:31

Nie daję, bo i nie wpuszczam darmozjadów, pasibrzuchów i qazi-polityków. Kościół dostaje z budżetu Państwa co roku olbrzymie pieniądze (w 2014 1,8 mld zł). W tym dodatkowo drapnęli 26 mln dla Rydzyka . Jeszcze dawać im na tacę? To państwo w państwie - świetnie zorganizowana szajka bogaczy, mieszkająca w pałacach, jeżdżąca bardzo dobrymi samochodami itd. W plebanii nieopodal.. mającej na oko 200m2 mieszka 3 księży. A w moim 60m2 mieszkaniu 5 osób

106


Pan_kolega ~Pan_kolega (Gość)13.01.2017 18:22

"Czy dobry, czy zły, oceńcie sami."
No, dokładnie, a jak macie problemy z oceną to włączcie sobie tvn (wsi24), tam pomogą wam z oceną, a jak jeszcze czegoś nie wiecie to doczytacie sobie tutaj, oczywiście lepiej dać na wośp, jurek potem wszystko policzy, pójdzie z fakturami do skarbówki, kupi i wstawi do szpitali co trzeba i wszystko bedzie w porządku i zgodnie z prawem jak przez ostatnie 25 lat

30


GIEKAESIAK ~GIEKAESIAK (Gość)13.01.2017 18:29

Jak po pieniadze to potrafia przyjsc zlodzieje ale zeby zajrzec zapytac jak sb czlowiek daje rade czy dzieci zdrowe.Smiac sie chce kiedy ludzie pisza ze daja 2000 tys.niektorzy pracuja za najnizsza krajowa i musza utrzymac rodzine.A Pani Regina ze ma firmę moze sobie pozwolic na to aby dac ksiedzu skoro nie ma dzieci.niektorzy nie moga sobie pozwolić na wakacje.Wole kupic cos pozytecznego niz dac tym zlodziejom

14


Marianna ~Marianna (Gość)13.01.2017 19:03

Jezus i apostołowie za głoszenie ewangelii nie brali ani grosza. Kościół katolicki wprowadził za to mnóstwo spraw, za które ludzie mają płacić.
M.in. msze św. za dusze zmarłych (jaka kwota jest wystarczająca aby zbawić duszę?)
"A gdy Jezus skosztował octu, rzekł: «Wykonało się!» I skłoniwszy głowę oddał ducha." Ew. Jana 19, 30
Słowa "wykonało się" świadczą o tym, że Jezus raz za zawsze nas zbawił. On i tylko On. Więc jaki jest cel mszy św. za zmarłych i płacenia za nie? Tylko zysk.... nic więcej.....
Gdy rodzice nie zapłacą składki, księża nie dopuszczają dzieci do komunii
"«Pozwólcie dzieciom przychodzić do Mnie, nie przeszkadzajcie im; do takich bowiem należy królestwo Boże." Ew. Marka 10, 14
Jest wiele takich przykładów... Szukajmy prawdy

00


ala 12 ~ala 12 (Gość)13.01.2017 19:04

a ja nie biorę księdza odkąd wyrzucił mnie z zachrysti i wyzwał od głupiej baby

41


assa ~assa (Gość)13.01.2017 19:37

Przychodzi parafianka do księdza i mówi,że chce ochrzcić kota. Czy pani zgłupiała,to wbrew naszej wierze.Daję tysiąc na tacę. Nie i koniec. Wraca za dwa dni mówi,że daje 5 tysięcy i nadal chce ochrzcić kota.Nie,to nie przejdzie i tak dalej.Ale ten kot jest miły,spokojny mówi. Nie i koniec. Wpada kolejny raz i mówi daję 10 tys. chcę ochrzcić kota. Ksiądz myśli-drzwi popsute na parafii ,dach się leje. No zgoda. Ochrzcił kota.Pojechał do biskupa i mówi ,że ochrzcił parafiance kota.Co ksiądz zrobił mówi biskup,to wbrew naszej wierze!Ale dała 10 tys. na tacę. Aaaaaa to w takim układzie szykujcie kota do bierzmowania! :)

181


kijowski ~kijowski (Gość)13.01.2017 19:44

dawejta mi, winycj pinindzy wincyj wincyj bo demokracji nie bedzie

43


romana ~romana (Gość)13.01.2017 18:14

Wpuszczenie księdza to jak wpuszczenie polityka pis do domu.

1010


Prawdziwy Polak ~Prawdziwy Polak (Gość)13.01.2017 11:53

TA farsa służy tylko ZBIERANIU KASY- na ekscesy panów w kieckach oraz przeprowadzania tzw wywiadów co kto i gdzie z kim- jak ktoś chce spotkać księdza to idzie do kościoła- !! POLSKA TO WYJĄTKOWO zacofany i ciemny kraj który zamiast bać się boga to boją się kiecko-wców biznesmenów !!!

195


Nowy komentarz
reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat