metoda sortowania: od najstarszego do najnowszego / najnowszego do najstarszego
czołg ~czołg (Gość)04.11.2014 15:18

ooojej, ale się rozpisaliście! To chyba same redaktory tu piszą. Z tego portalu, jak mniemam :) No by kto by miał tak dużo czasu i... wiedzy? A wlaśnie, kim jest redachtor Baryła, bo czytam (przegladsam raczej) Tydzień, ale jakoś dotąd nie kojarzę.. No sie naprawcował chłopak! O i pani Ania jest. Pogromczyni Irka. Gratuluję :/

34


sklave sklaveranga04.11.2014 15:41

Propaganda kosztuje dokładnie tyle ile utrzymanie władzy. A polityka to wielka sztuka. Trzeba ludzi przekonać, że muszą płacić za to, że się ich okrada. Więcej na stronie: http://sklave.manifo.com

80


jarema ~jarema (Gość)04.11.2014 17:01

"hmm" napisał(a):
A ja dla odmiany powiem, ze lubie ta telewizje. Fajne kobiety tam pracuja od niedawna.


No cóż, każdy ma jakieś problemy.

70


loka ~loka (Gość)04.11.2014 17:52

Normalnie skandal

30


Normalny56 ~Normalny56 (Gość)04.11.2014 18:36

Pseudo redaktorki z marnej gazetki ośmieliła sie krytykować niewątpliwie wyżej postawioną od nih w hierarchii telewizję. Będąc obiektywnym widzę w tym artykule gorycz i jad jaki wylewa się pod postacią tych zdań niczym cieknąca z ust wściekłym psom cuchnąca piana. Idziecie na wojnę z TV ale to jak walka z wiatrakiem- po co wam to? Tak przed wyborami? Żeby niektórych oczernić? Kto sponsoruje ten mało profesjonalny, pełen domniemań artykuł? Telewizja Piotrków pozostawia wiele do życzenia, może maja za słaby sprzęt, może trzeba w nich jeszcze zainwestować- nie wiem. Ale poziom dziennikarstwa na tym portalu sięgnął juz dna. Publiczne pranie brudów kosztem naiwnych czytelników - przecież to obrzydliwe. Media powinny trzymać sie razem a nie jechać po sobie jak po łysej kobyle. Ktoś podesłał mi artykuł, przeczytalem i jestem zażenowany. Wstyd dla Piotrkowa, wstyd.

67


meteor ~meteor (Gość)04.11.2014 19:14

W tym mieście najeżdża na innych tylko jedna "redakcja" - płaczków za odciętą kasą.

23


MAX ~MAX (Gość)04.11.2014 19:20

"Normalny56" napisał(a):
Będąc obiektywnym widzę w tym artykule


Jesteś obiektywny jak Telewizja Piotrków :)

51


lula ~lula (Gość)04.11.2014 20:08

krzywdzicie ludzi - prawda jest taka żyć trzeba zarabiać też .... a nie jest łatwo jedni plują inni wychwalają i każdy innego a co do ludzi z tvpio niektórzy z nich pracują dla innych mediów czyli takimi miernotami nie są ... wasi koledzy z epio też tam pracowali albo pracują ... pieniądz nie śmierdzi ....

13


Al Bundy ~Al Bundy (Gość)04.11.2014 20:55

Cytuję:
Ile kosztuje propaganda?


Gdy nie opłaca się jej z własnej kieszeni, to koszty nie mają znaczenia. Płacą wszyscy, a służy jednemu - taki to cymes!

50


fagot ~fagot (Gość)05.11.2014 09:46

Niestety kochani Chojniak będzie rządził kolejne kadencje,piotrkowianie się postarzeli a młodzi stąd uciekają...

51


Nowy komentarz
reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat