metoda sortowania: od najstarszego do najnowszego / najnowszego do najstarszego
widz ~widz (Gość)04.11.2014 09:09

Ja dla odmiany pochwalę telewizję, ale tylko za rozmowy o historii Piotrkowa Panów Gajdy i Józefackiego. Super pomysł - to chce się oglądać w tej telewizji. Reszta na baaardzo słabym poziomie.

81


piotrkow_tryb ~piotrkow_tryb (Gość)04.11.2014 09:09

"Rosso" napisał(a):
Jak słucham wywiadów w zacnej Strefie FM z Prezydentem miasta

A kiedy to taki wywiad słyszałeś, skoro prezydencik na wywiady zaproszeń nie przyjmuje.

51


p_t_b ~p_t_b (Gość)04.11.2014 09:10

"..." napisał(a):
Jak widać nasz prezydent zarabia całkiem sporo.

Rzetelność "wybiórczej", Chojniaka wpisali do PISu, a przecież do PISu to on nie należy, PISem wręcz gardzi.

40


jarema ~jarema (Gość)04.11.2014 09:13

"Rosso" napisał(a):


Radio Piotrkow moze sobie reklamowac kogo chce, bo robi to za swoje pieniadze. Telewizja miejska jest utrzymywana z naszych podatkow, wyjmujesz pieniadze ze swojej kieszeni aby karmiono innych belkotem i klamstwami.

82


juścińska ~juścińska (Gość)04.11.2014 09:53

Jak widać propaganda nic nie kosztuje, bo taki teksat nie powstał za pieniądze, a sam tytuł zgubił autorów. Choć jestem anty Ch i przytakuje każdej linijce artykułu, to subiektywizm wypowiedzi autorów razi jak fluorescencyjna moda. Społeczeństwo piotrkowskie, to nie idioci, którzy nie widzą pewnych działań i nie potrafią wyciągać wniosków.Dlaczego powyższych badań nie przeprowadzono w ciągu kadencji, a przy jej końcu ?Dlaczego nie "olśniono" Piotrkowian wcześniej ........ Żenada dziennikarska, o ile tą profesję można z działalnością autorów tekstu powiązać [bazując na powyższej wypowiedzi].

43


koko ~koko (Gość)04.11.2014 10:02

Bo to jest DWORSKA telewizja!

50


Edna Mode ~Edna Mode (Gość)04.11.2014 10:08

Czyja to wina i kto na to pozwala. Skoro społeczeństwo miasta ma serdecznie w czterech literach sprawdzanie co władza wyrabia. Nie chodzi na wybory. Miałczy ,że i tak nie ma na to wpływu. Reprezentuje bierną postawę dla świętego spokoju. To władza robi co chce. Potem mamy octowych dziadków i inne wybryki natury. Ostatni miałam rozmowę z sąsiadem który bez zgody plakat jakiegoś jegomościa przykleił na klatce. Się go pytam czy pytał innych lokatorów czy sobie życzą facjatę tego "kandydata". Nie ale on taki dobry, poczciwy i co on to nie zrobi dla nas jak zostanie wybrany. Czujecie klimat koleś nabrał się na kaszankę przedwyborcza.

40


nonsens ~nonsens (Gość)04.11.2014 10:11

Mamy też w Piotrkowie radio, Strefa FM. Nie słyszałem na jej antenie obiektywnego przekazu. Jesteście sobie równi.

75


Ja stąd ~Ja stąd (Gość)04.11.2014 10:15

"jarema" napisał(a):

Radio może sobie reklamować ale musi rzetelnie informować, a tam wieje ciągle grozą, czyli czymś, czego na ulicach mojego miasta nie widzę.

25


telewidz ~telewidz (Gość)04.11.2014 10:40

Cytuję:
Żeby ją oglądać, trzeba mieć “kablówkę” albo Internet. - Telewizja Piotrków, zgodnie z koncesją, nadaje program na terenie Piotrkowa Trybunalskiego poprzez obie sieci telewizji kablowych – UPC i TOYA.


Jednak w pakiecie cyfrowym przy używaniu dekodera telewizji TOYA nie jest dostępna Telewizja Piotrków. Dostępna jest jedynie gdy odłączymy dekoder i podłączymy się z anteny naziemnej. To jest skandal!

30


Nowy komentarz
reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat