metoda sortowania: od najstarszego do najnowszego / najnowszego do najstarszego
peterkhun ~peterkhun (Gość)09.12.2014 09:20

"ostrzegajacy" napisał(a):

Również uważam że jak ja zaglądam komuś do kieszeni, to z mojej mi wtedy wyciągają...

34


piotrkow_tryb ~piotrkow_tryb (Gość)09.12.2014 10:16

Pensja prezydenta powinna być uzależniona od "dobrobytu" mieszkańców. Niestety nie ma wiarygodnego wskaźnika, ale można skorzystać z tych co są. Jeśli jest dobry prezydent, to mieszkańcy np. mają dobrą średnią wynagrodzeń. Prezydent mógłby mieć 2 krotność takiej średniej. Im lepiej mieszkańcom, tym lepiej prezydentowi. Analogicznie można wynagradzać radnych...

112


Gal ~Gal (Gość)09.12.2014 10:38

Artykuł dla durni. Prezydent zgodnie z ustawą może zarabiać 12300, a Chojniak będzie zarabiał o 65 zł więcej.

70


Jerry White ~Jerry White (Gość)09.12.2014 10:59

Ja uważam, że prezydent Chojniak powinien zarabiać rocznie ten swój milion na urzędzie, ale skoro tak, to ten mózg wszystkich operacji Błaszczyński - dwa miliony, to nawet nie podlega dyskusji.

42


pawel ~pawel (Gość)09.12.2014 12:00

pan prezydent Piotrkowa powinien zarabiać 5000zl miesięcznie a jak mu niepasuje to dowidzenia nastempny przyjdzie na jego miejsce

72


Zanzi ~Zanzi (Gość)09.12.2014 12:44

Cytuję:
To wielka odpowiedzialność i trudna funkcja - zarządzanie miastem.

Racja, pod warunkiem, że się to faktycznie robi, a nie tylko ściemnia i chowa za równie nieudolnymi współpracownikami. Ale...czy się stoi, czy się leży, dwanaście tysi się należy ;)

62


ortografia ~ortografia (Gość)09.12.2014 13:15

< Paweł > do szkoły uczyć się ortografii a nie zabierać się za ustalanie wynagrodzenia prezydenta.Coś trzeba sobą prezentować, jeśli chce się innych pouczać.

33


Lesina23 Lesina23ranga09.12.2014 15:18

Jak dla mnie to prezydent może zarabiać nawet 100tys. zł ale niech będzie dobrym prezydentem, obniży podatki upiększy miasto i powalczy o utworzenie jakiś luk żeby miasto stało się atrakcyjne dla firm.

72


assa ~assa (Gość)09.12.2014 15:45

"ortografia" napisał(a):
do szkoły uczyć się ortografii a nie zabierać się za ustalanie wynagrodzenia prezydenta.Coś trzeba sobą prezentować, jeśli chce się innych pouczać.


Brawoooo ,pięknie odpowiedziales Pawlowi :)

32


Piotrkowianin Piotrkowianinranga09.12.2014 16:17

Cytuję:
W tej kadencji jego wynagrodzenie się nie zmieni (tak zdecydowali wczoraj radni).

I po to właśnie była ta koalicja. A ciemny lud, który ponownie wybrał Chojniaka na prezydenta widocznie lubi być rąbany bez mydła.
I jeszcze słówko do assy: naucz się, kobito, edytować swoje posty, zamiast bezsensownie pisać jeden pod drugim.

Komentarz był edytowany przez autora: 09.12.2014 16:21

55


Nowy komentarz
reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat