metoda sortowania: od najstarszego do najnowszego / najnowszego do najstarszego
go?ć_maniek ~go?ć_maniek (Gość)25.03.2023 09:28

Ponoć najgorzej tę sytuację znoszą osoby, które czekają do godziny drugiej żeby przestawić zegarek na trzecią. Ja znoszę to jakoś w miarę, bo zegarek przestawiam rano.

21


śmieszek ~śmieszek (Gość)25.03.2023 09:39

IMGW ma "pewne kłopoty" z trafianiem pogody na dwa dni do przodu. Niech lepiej się więc zastanowi co z tym fantem zrobić. "Specjalistów-ekspertów" ostatnimi czasy mamy w Polsce aż nadto. Począwszy od oceniania wojny na Ukrainie ,poprzez finanse ,żywienie aż po sprawy łóżkowe. I co. Zycie toczy się swoim tempem niekoniecznie zgodnie z prognozami specjalistów.

60


Mondry przed szkodom ~Mondry przed szkodom (Gość)25.03.2023 10:38

A to nie idę w poniedziałek do roboty.Nie ma co ryzykować.Rozwale gdzie ciezar?wke i dopiero będzie.Ten artykuł posłuży za podkładke by nie było dyscyplinarki.

40


wolny człowiek ~wolny człowiek (Gość)25.03.2023 10:36

Czym jeszcze będziecie straszyć ludzi, czy kiedykolwiek ta lista wam się wyczerpie. Przemyślcie to, bo może już czas zacząć się bać konsekwencji za te kłamstwa, co wypisujecie od lat.

31


go?ć_marek ~go?ć_marek (Gość)25.03.2023 11:40

To po cholerę jest to przestawianie czasu? To nie XIX wiek, żeby to było potrzebne, dlatego nie zniosą tego i zostawia czas letni, tylko dalej ciągną tą głupotę?

40


Astrofaza ~Astrofaza (Gość)25.03.2023 11:54

To będzie niezwykłe doznanie czasoprzestrzeni

20


Nadja ~Nadja (Gość)25.03.2023 11:39

To o której godzinie mam teraz się obudzić bo już zgłupiałam?

01


go?ć_marek ~go?ć_marek (Gość)25.03.2023 11:42

Czyli że najpierw mam wrzucić do domu a potem przestawić godzinę? A co z zegarkiem który sam ustawia czas?

01


Mechanik ~Mechanik (Gość)25.03.2023 11:56

W cofaniu zegarów znam się świetnie i mam w tym doświadczenie

20


Zegarmistrz ~Zegarmistrz (Gość)25.03.2023 18:33

Po ch? to zmieniać?! Czas zimowy jest czasem biologicznym i jako taki powinien być na stale!!!

30


Nowy komentarz
reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat