metoda sortowania: od najstarszego do najnowszego / najnowszego do najstarszego
Ares 2 ~Ares 2 (Gość)09.02.2014 12:52

Ares1 - samo słowo "wiele" oznacza NIC. Nie baw się w cieniasow, tylko wymień konkretne osiągnięcia.

14


ares1 ~ares1 (Gość)09.02.2014 15:08

"Ares-2" napisał(a):
Ares1 - samo słowo "wiele" oznacza NIC. Nie baw się w cieniasow, tylko wymień konkretne osiągnięcia.


Mój czas już minął i tego co robiłem taz :((( tak że się zabawię w cieniasa :)))

"Ares-2" napisał(a):
Ares 1 - A co ty zrobiłeś dla tego miasta i jego mieszkańców


Ps wystarczy że tu mieszkam i płace podatki na niektórych nierobów z UM :)))

43


Ares 2 ~Ares 2 (Gość)09.02.2014 15:48

Ares1 - brak odwagi? Tylko na opluwanie innych cię stać. Nie tylko urzędników.

14


ares1 ~ares1 (Gość)09.02.2014 17:58

"Ares-2" napisał(a):
Tylko na opluwanie innych cię stać


Nikogo nie opluwam tylko krytykuje obecną władzę za brak wyników i utrudnianie życia mieszkanców.Nie jestem radnym,dyrektorem/kierownikiem w UM nie mam parcia na żadne stołki a to ci wymienieni ludzie są zobowiazani robić coś dla tego miasta a niekoniecznie ja :))) W przeszłości miałem wiele incjatyw dotyczączych podniesienia atrakcyjności miasta.Niestety nie spotkały się one z aprobatą władz.Bardziej upodobały sobie murek,traktat i inne dziwne przedsięwzięcia które wg mojej oceny są nietrafione co czas pokazuje!Miasto które stawia na turystykę nie majac w sumie nic do zaoferowania!

"Ares-2" napisał(a):
Ares1 - brak odwagi?


Nie nie brak odwagi. Po prostu nie mam parcia na szkło :))) Było mineło nie wróci i już do tego nie wracam :((( Ale wierz mi że dobrze wiem kto co i dlaczego w UM :))) Pozdrawiam serdecznie

43


Ares 2 ~Ares 2 (Gość)09.02.2014 20:02

Ares1 - konkretnie! Hasła "wierz mi" nie trafiają już do ludzi. KONKRETY - wtedy staniesz się wiarygodny! A tak, to szkoda czasu na czytanie twoich wypocin - są one pozbawione wartosci MERYTORYCZNYCH. Pozdrawiam i życzę więcej ODWAGI CYWILNEJ. Ps. Ja też mieszkam w Piotrkowie i płacę podatki:)

04


ares1 ~ares1 (Gość)10.02.2014 06:42

"Ares-2" napisał(a):
A tak, to szkoda czasu na czytanie twoich wypocin


Wiec nie czytaj ja Cię do niech nie zmuszam :)))
No ale jeśi już tak bardzo chcesz wiedzieć to działałem w PTKWP-S lecz niestety jak wiesz władzom nie podobała się nasza koncepcja podniesienia atrkcyjności miasta.

"Ares-2" napisał(a):
Ps. Ja też mieszkam w Piotrkowie i płacę podatki:)


Czyli Ty też robisz coś dla tego miasta i mieszkańców no i samej siebie:)))

30


ares1 ~ares1 (Gość)10.02.2014 06:44

Przepraszam dokładniej TPKWP-S :)))

30


Zanzi ~Zanzi (Gość)10.02.2014 10:41

"Ares-2" napisał(a):
A co ty zrobiłeś dla tego miasta i jego mieszkańców? Pochwalsię swoimi oosiągnięciami?

Takie teksty, jako obrona niezdolności organizacyjnych władz miasta, mnie rozwalają :) Z jakiej racji każdy mieszkaniec ma się udzielać na rzecz miasta? Wolontariat mile widziany ;) Ale znając życie, nikt z gospodarzy miasta oraz ludzi piastujących "wysokie" stołki, nie robi nic "za darmo". Wypociliście jakąś ankietę i cieszycie się, bo macie "inicjatywę"? ;)
Gdzieś było napisane, że urzędnicy utrudniają często życie mieszkańcom, to prawda. Jak się nie ma znajomości w UM, to wszystko ma się pod górkę albo coś za coś, albo coś kosztem czegoś. A jedyne, co i tak często spotyka się ze "ścianą" urzędasów, to możliwość pisania pisemek :) Więc co Ty tu wyskakujesz z inicjatywami i osiągnięciami? Osiągnięciem jest znaleźć w Piotrkowie dobrą pracę ;)

30


YT ~YT (Gość)30.01.2014 13:06

Dawać takie wyróżnienie po raptem dwóch latach działalności? Wyskoczyli z tym tak samo za szybko jak z tą Złotą Wieżą dla Bochyńskiego. Prawdopodobnie HARC robi wielką robotę - OK, ale potrzeba czasu, ażeby to obiektywnie ocenić. Chyba, że środowisko HARC-u ma jesienią w zamian za to głosować na prezia.

62


Nowy komentarz
reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat