metoda sortowania: od najstarszego do najnowszego / najnowszego do najstarszego
gusc ~gusc (Gość)25.01.2014 21:34

no to konczyc ten bal i za ŁOPATY karwasz wasza mac, miastem sie nie da przejechac

60


mooloo ~mooloo (Gość)25.01.2014 21:38

A co to jest za nagroda? Jakieś pieniądze? Jeśli tak to jakie to są pieniądze i ile kosztowało zorganizowanie tej gali? Czyżby organizacja gali była wielokrotnie droższa niż sama nagroda? Czego to się nie zrobi aby być na zdjęciu jako ten co Chojnie daje.

40


maniek ~maniek (Gość)25.01.2014 21:51

HARC teraz zajmie się kampanią?

52


SPROSTOWANIE ~SPROSTOWANIE (Gość)26.01.2014 02:00

1. Głównym punktem imprezy z udziałem samych urzędników nie było oczywiście wręczenie nagrody prezydenta miasta, tylko coroczna pokazówka, jakich to osiągnięć prezydent dokonał w roku ubiegłym.[/b]
2. Za występ Turnaua i Sikorowskiego magistrat zapłacił 13 tys. zł.
3. Każdy też mógł za darmo nażreć się do woli. Na sali było 250 osób.

70


były ~były (Gość)26.01.2014 08:43

Jak ja pamiętam to jest nagroda honorowa , bez żadnych gratyfikacji pieniężnych. "Kropla drąży skałę" tak się nazywa ta statuetka. Koszty tej imprezy przewyższają nie jeden budżet stowarzyszeń , lub klubów sportowych.

70


komentator ~komentator (Gość)26.01.2014 11:30

Ksiądz Ireneusz zachowywał się jak celebryta, jeszcze chwila a zacząłby autografy rozdawać. Zero refleksji...

72


Piotrek-piotrkowski ~Piotrek-piotrkowski (Gość)26.01.2014 12:35

O!!! jest ojciec ;doktor;IRENEUSZ ciekawy jestem kto go zaprosił i kto go póżniej gościł???? ha ha ha.

63


Ygrek ~Ygrek (Gość)26.01.2014 15:48

Rżanek bacznie udawał przez całą imprezę, że Bochyńskiego nie widzi.

40


Ozyasz ~Ozyasz (Gość)26.01.2014 16:01

zgubiło go:
1. parcie na szkło.........
2. brak skromności........
3. pycha.............
4. próżność...........
4. apetyt na zaszczyty...........
5. kolaborowanie z elitami władzy miejskiej...........
6. gwiazdorzenie..........
7. wiara, że stał się autorytetem dla miasta...........
oraz pkt 8. czyli tupet, co widzimy na załączonym do tekstu zdjęciu.

31


Aman Amanranga26.01.2014 20:36

"Piotrekpiotrkowski" napisał(a):
O!!! jest ojciec ;doktor;IRENEUSZ ciekawy jestem kto go zaprosił i kto go później gościł???? ha ha ha.

Wiesz, w sumie było tam tak wiele młodzieży i dzieci, więc trudno się dziwić, żeby go nie było.

41


Nowy komentarz
reklama

Materiał KWW Z SERCEM DLA PIOTRKOWA

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat