metoda sortowania: od najstarszego do najnowszego / najnowszego do najstarszego
Marek Marecki Polska ~Marek Marecki Polska (Gość)08.03.2017 09:27

Pewne ze nie was....

51


iza ~iza (Gość)08.03.2017 09:47

Kolacje zrobiona przez ukochanego i tyle wystarczy od ukochanego po ciezkim dniu w pracy

21


KatKra ~KatKra (Gość)08.03.2017 10:03

Goździk lub tulipan w zupełności wystarczy, liczy się gest :)

60


gość ~gość (Gość)08.03.2017 10:13

te rajty to z klinem?

40


Nimfa ~Nimfa (Gość)08.03.2017 11:35

Żelowego przyjaciela:)

60


Grzymisława ~Grzymisława (Gość)08.03.2017 12:04

komplet kluczy nasadowych z kołatką i tylny tłumik do BMW 315i

30


Halina ~Halina (Gość)08.03.2017 12:14

Ja kwiatka

10


eda ~eda (Gość)08.03.2017 11:19

Ja rajstopy, a na ,,Dzień chłopaka "kupię mu kalesony i będzie ok.

91


Pola ~Pola (Gość)08.03.2017 12:52

Wiadomo ze miło jest dostawać prezenty czy to od święta czy bez okazji ale tak po prawdzie to:kwiaty zwiedna,rzeczy materialne tez się zużywaja a co zostanie?dobre słowo,wspólnie spędzony czas i tylko i aż tyle...wymagamy uznania i doceniania choćby w taki dzień jak dziś a co dajemy od siebie tej najbliższej osobie?mamy dobre słowo dla Męża czy Partnera tak na codzień?nie krzyczymy na dzieci za np zła ocenę czy zachowanie?nie obgadujemy sąsiadów za nowe auto czy wakacje za granicą na które w tym roku nie będzie nas stać?ciągle zabiegamy o rzeczy materialne,o kasę a nie widzimy ze czasami najważniejsza dla nas osoba cierpi a gdy odchodzi wtedy dopiero okazuje się jak bardzo zależało nam na Niej czy na Nim...mój muzyczny idol śpiewał ze:;w życiu piękne są tylko chwile dlatego czasem warto zyc"może warto dziś zamiast oczekiwać kwiatka czy innej niespodzianki uśmiechnąć się do kogoś,powiedzieć komuś jak bardzo jest dla nas ważny,dobre słowo potrafi zmienić wiele w codziennym życiu,kosztuje tak nie wiele a czasami tak o nie trudno...a więc życzę samych dobrych słów i pozytywnych wiadomości wszystkim...

20


qqqqqqqqqqq ~qqqqqqqqqqq (Gość)08.03.2017 13:21

Rajstopy są obrzydliwe,cienkie rozciągające się fee

40


Nowy komentarz
reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat