metoda sortowania: od najstarszego do najnowszego / najnowszego do najstarszego
ŻwirekPodMuchomorek ~ŻwirekPodMuchomorek (Gość)19.03.2024 23:27

Cytuję:
niskotemperaturowe systemy ciepłej wody


Że co???

Cytuję:
Zarządzanie zużyciem wody w sposób zrównoważony obejmuje m.in. instalowanie wodooszczędnej armatury, w tym perlatorów w kranach, w celu ograniczenia zużycia wody, wyposażenie toalet w systemy odcinające dopływ wody, gdy nie znajdują się w niej użytkownicy, a także instalacja zapobiegania większym wyciekom.


Jeszcze trochę, i na nowo wymyślą sławojki, które w kwestii wodooszczędności nie miały sobie równych. ;)

Cytuję:
W symbolicznym geście solidarności z planetą zostanie na chwilę wygaszone oświetlenie


Nie wiem, co na to sama planeta, i czy pragnie takiej solidarności, wiem tylko, że to złośliwe Słońce solidaryzować się nie chce, i podobno już od 4,6 miliarda lat BEZ PRZERWY oświetla połowę planety. Co jakiś czas księżyc mu w tym przeszkadza, ale nie wiem, czy on to robi bezwiednie, czy też świadomie "solidaryzuje się z planetą" już od czasów zanim to stało się modne.
Tresura to fajna rzecz i działa jednakowo zarówno w przypadku zwierząt jak i ludzi. Pies bez zbędnej rozkminy wyrzucony patyk przynosi, a ludzie gaszą światło i przestawiają zegarki dwa razy w roku.

43


Stop ekoteroryzmowi. ~Stop ekoteroryzmowi. (Gość)19.03.2024 23:32

Pale wszystkie światła i ognisko z opon.

31


m ~m (Gość)20.03.2024 19:35

co za debilna akcja , typowa dla lewactwa i ekoidiotów.

20


Nowy komentarz
reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat