metoda sortowania: od najstarszego do najnowszego / najnowszego do najstarszego
Piotr Piotrranga29.07.2008 00:07

Rami o wyższej szkole technicznej to możemy tylko sobie pomarzyć! To po prostu zbyt drogi biznes by mogła powstać uczelnia prywatna. Takie laboratorium techniki napędowej to moim zdaniem ponad milion w aparaturę! A gdzie reszta? Uczelnie prywatne to kierunki gdzie wystarcza tablica i kreda.
Kolegium Karkonoskie o którym wspominałem to uczelnia państwowa. Parę osób musiało działać "wspólnie i w porozumieniu" przez wiele lat by coś takiego załatwić. I musieli mieć znajomości i w środowisku naukowym i posłuch w administracji. Tymczasem nasze władze miejskie nie są zainteresowane szkolnictwem technicznym. A powyższy artykuł wskazuje, że nie tylko nie wykorzystują szans ale wręcz marnują wciskane na siłę.

00


Rami ~Rami (Gość)29.07.2008 08:20

A moze trzeba zaczac od zalozeniu zaocznego liceum profilowanego i sukcesywnie to rozbudowywac.Ja z kolega jestem tym zainteresowany, tylko niestety jest wiele takich szkol takze policealnych o bardzo niskim poziomie (co wedlug tych szkol ma przyciagac sluchaczy). Problem jest w tym jak zachecic w Piotrkowie osoby wysokim poziomem prowadzonych zajec ?

00


kosm ~kosm (Gość)18.09.2008 14:57

No szczerze mówiąc to z tego co wiem, to inwestycja w aparaturę znacznie ten milion przeskoczy.

00


Nowy komentarz
reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat