metoda sortowania: od najstarszego do najnowszego / najnowszego do najstarszego
:) ~:) (Gość)09.11.2013 21:08

"czytam" napisał(a):
bo cóż mi z tego że grabowski cały czas prosi o jakieś informacje dotyczące np. podróży zarządu, czy wynajęcia jakiś sal? liczy się infrastruktura i edukacja


Proszę Cię, zarząd województwa podróżuje i wynajmuje te sale za nasze pieniądze, moje i Twoje. Ja osobiście ciesze się, że pan Piotr Grabowski kontroluje to, bo też nie podoba mi się szastanie naszymi pieniędzmi na lewo i prawo.

00


Sołtys ~Sołtys (Gość)10.11.2013 10:51

Tom imprezę organizował PSL czyli Mazurek i Małecki nie wójt Glowacki

00


qwer ~qwer (Gość)10.11.2013 11:32

[

")" napisał(a):
pan Piotr Grabowski kontroluje to, bo też nie podoba mi się szastanie naszymi pieniędzmi na lewo i prawo.

to ciekawe za co to - za jakie zasługi zasiada w radzie nadzorczej spółki naszego miasta? obłuda!

00


nelly ~nelly (Gość)10.11.2013 12:11

za to finanse grabowskiego mają się coraz lepiej - diety, apanaże w spółeczkach itd.

00


as ~as (Gość)10.11.2013 13:39

nelly mogłaś się uczyć to byś też miała takie apanaże

00


nelly ~nelly (Gość)10.11.2013 14:53

as, trele morele. gdyby nie był w PIS, to akurat dostałby radę nadzorczą w MZK. I nauka ma tyle z tym wspólnego co trzech radnych do koalicji w radzie miasta. obłuda i manipulacja.

00


PT ~PT (Gość)10.11.2013 19:25

Za jakie zasługi Grabowski jest w spółce MZKM za to bo dwa barany z PISU są w koalicji

00


Radny ~Radny (Gość)10.11.2013 19:29

Kozłowski nie jest baranem i nie jest w koalicji tylko dwa inne zPISU Masiarek iGaik

00


w porę ~w porę (Gość)17.11.2013 04:59

Dopiero teraz województwo przygląda się samorządom? Rychło Marychno,ale lepiej późno niż wcale.Największa patologia jest w samorządach,o tym wiemy wszyscy.Do dzieła radni Sejmiku Wojewódzkiego,prześwietlić wszystkich samorządowców.Niech machloje wyjdą na jaw,bo i tak o nich wszyscy wiedzą.Rowerzyści zwolnili miejsca w aresztach,pewnie dla samorządowców....oby!.

00


Nowy komentarz
reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat