metoda sortowania: od najstarszego do najnowszego / najnowszego do najstarszego
CockS CockSranga10.07.2014 11:08

Mnie też zastanawiają rozbieżności w programie, bo tutaj jest napisane że będzie ESA AIR COMBAT co mnie najbardziej ciekawi, a na stronie organizatora nie ma o tym najmniejszej wzmianki ;/

30


pola ~pola (Gość)09.07.2014 11:25

Festiwal jak najbardziej popieram...
ale znowu rozłożą się kramy z duperelami od których dzieci nie można odciągnąć ( mam na myśli te badziewia plastikowe śmierdzące). A wesołe miasteczko po co? żeby rodzice nie patrzyli na samoloty tylko dawali kasę na karuzelę. Przecież miejsce wesołego miasteczka jest gdzie indziej.

121


dag ~dag (Gość)09.07.2014 13:33

Mam nadzieje, że będzie więcej kraników z piwem :)

31


broda ~broda (Gość)09.07.2014 16:21

Mam jedno ale. Dlaczego program Fly Fest na portalu epiotrkow różni się od programu na stronie aeroklubu piotrkowskiego?
http://www.azp.com.pl/aktualnosci/FLY-FEST-2014,65

20


powtórka ~powtórka (Gość)09.07.2014 16:49

mam wrażenie, że to mała powtorka z dni Piotrkowa. Ja rozumiem, że mamy piosenkarzy z naszego miasta, ale czy już nie ma innych na tym świecie? oczywiście nie chcę ich tym krytykować, nie zrozumcie mnie źle.

50


95th 95thranga09.07.2014 17:17

SPITFIRE przyleci i będzie można go obejrzeć czy tylko przeleci na lotniskiem, wersje ciągle się zmieniają...

20


Nocna Jazda Piotrków ! ~Nocna Jazda Piotrków ! (Gość)09.07.2014 17:48

Witamy, Dzięki Automobilklub Piotrkowski mamy okazję Was zaprosić do udziału w imprezie Fly Fest 2014. Impreza odbędzie się w dniu 12 lipca(z racji Moto Show Bełchatów które odbędzie się w dniu 13.07) na terenie lotniska w Piotrkowie Trybunalskim gdzie organizujemy wystawę samochodów tuningowanych,klasycznych oraz zabytkowych.Podczas imprezy wiele innych atrakcji( http://flyfest.pl/program/ ). Do dyspozycji mamy ponad 100 miejsc parkingowych dla aut wystawowych oraz około 400 miejsc parkingowych dla pozostałych.Impreza ma wsparcie mediów w tym ogólnopolskiej telewizji,Będzie prowadzona SELEKCJA dla aut wystawowych.Wszystkich chętnych prosimy o przesyłanie zdjęć aut i kilka słów o nich na maila nocnajazda.piotrkow@wp.pl.Czekamy na zgłoszenia Pozdrawiamy Nocna jazda samochodem bez celu - Piotrków Trybunalski

61


. ~. (Gość)09.07.2014 18:23

Fajnie, że coś się dzieje na lotnisku w Piotrkowie. PR wokół tego wydarzenia niesamowity, ale obawiam się, że szału nie będzie. Mam nadzieję, że ten festiwal będzie imprezą cykliczną i z roku na rok będzie coraz lepiej, a na 5-lecie doczekamy się naprawdę czegoś super. Niemniej jednak w weekend odwiedzę piotrkowskie lotnisko.

31


zawiedziony ~zawiedziony (Gość)12.07.2014 12:10

Szkoda że w tym roku nie będzie wojskowych myśliwców,Łask niedaleko,mogli by zrobić jakiś przelot bądź symulacje walki powietrznej.

20


OVK ~OVK (Gość)12.07.2014 13:33

Cytuję:
Już w sobotę (12 lipca) na lotnisku w Piotrkowie Trybunalskim zjawi się po raz pierwszy w historii legendarny samolot Spitfire Supermarine.


Cytuję:
Spitfire przyleci na lotnisko do Piotrkowa w niedzielę w godzinach popołudniowych.


to w końcu w sobote czy w niedziele???

10


Nowy komentarz
reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat