Przecież każdy człowiek który potrafi logicznie myśleć, wie o tym, że Rosja zaatakuje. Tak samo jak był zamach na TU-154. Pozdrawiam ludzi myślących. Zapamiętajcie to :)
A propos Szydłowa: może ktoś wie, jakie przeznaczenie ma wieża stojąca w polach przed Szydłowem po lewej stronie dawnej DK12 i kiedy ją zbudowano?
Popili, to włączyli syrenę. Zwykłe zwyczaje w OSP. Dobre. Mieli wyjechać..... Coś trzeba powiedzieć, żeby uniknąć odpowiedzialności za taki alarm bez potrzeby. Bezprawie i debilizm - zwoływanie się na umówione zbiórki syreną !!!
Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!
Życzymy miłego przeglądania naszej strony!