metoda sortowania: od najstarszego do najnowszego / najnowszego do najstarszego
choć mnie to nie interesuje zbytnio to ~choć mnie to nie interesuje zbytnio to (Gość)21.06.2016 21:24

Brawo Polacy!

50


Miol ~Miol (Gość)21.06.2016 21:26

Pani Profesor jest niesamowicie błyskotliwowa i spostrzegawcza..

50


Wierzejaszki.pl ~Wierzejaszki.pl (Gość)22.06.2016 07:13

Bendziemy Mistrzami Europy bez 2 zdan Polska Bialo Czerwoni...

11


Wodr ~Wodr (Gość)22.06.2016 08:12

Więc zaszyj się w swoim lesie a nawet możesz w igloo

12


Aman Amanranga22.06.2016 11:38

Pierwsze od dawna mistrzostwa gdzie Polska gra na najwyższym poziomie, czego nie można powiedzieć o mediach. Jest taki bałagan, że aby wyszukać jakieś konkretne informacje trzeba się przebić przez gąszcz bzdurnej medialnej papki. Rozumiem, że polsat chce zbić jak najwięcej kasy ale, żeby nawet w dobie powszechnego internetu nie można było nigdzie obejrzeć żadnej powtórki meczów. Więc pytam się, dla kogo to Euro? Dla garstki tych, których stać na wydanie 99zł i mających możliwość swobodnego dysponowania wolnym czasem? Już nie wspomnę o kurwizji, na którą dużo osób płaci abonament a dostaje jakiś propagandowo, polityczno-katolicki, medialny bełkot.

12


Mikado ~Mikado (Gość)22.06.2016 11:56

Czeczotka to lepiej niech się zajmuje stękaniem w mikrofon.

02


zig zak ~zig zak (Gość)22.06.2016 19:06

Wszystko ok,ino Lewus drewniany taki przereklamowany.

11


byly kibic. ~byly kibic. (Gość)21.06.2016 22:20

Ja dziś w czasie meczu biegałem po lesie, bo taki sport mnie interesuje, gdyż ma wpływ na moje zdrowie i dobre samopoczucie. Nie czuję jakiegoś patriotycznego obowiązku kibicowania polskim piłkarzom i mało mnie to obchodzi, czy oni tam wygrywają, czy przegrywają. Kiedyś mnie takie rzeczy kręciły, ale dziś, kiedy w sporcie wyczynowym liczy się już właściwie tylko to, kto tam na czym zarobił ile milionów, uważam, że szkoda na to czasu. Sport to dziś po prostu biznes, na którym sportowcy i nie tylko mogą sporo zarobić, a kibice mają się podniecać, że ktoś strzela bramkę i się na to składać przyczyniając się do oglądalności stacji telewizyjnych, płacąc za dostęp do płatnych programów, kupując reklamowane w przerwie meczu towary i usługi, kupując np. piłkarskie gadżety itp. itd. Zostało nam jeszcze trochę wolności, np. wolno NIE OGLĄDAĆ meczów i po prostu z tego korzystam, bo do niczego mi to nie jest potrzebne.

83


Nowy komentarz
reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat