metoda sortowania: od najstarszego do najnowszego / najnowszego do najstarszego
ile Polski w Polsce ~ile Polski w Polsce (Gość)20.02.2024 11:34

Ostatnia niezniszczona grupa zawodowa w Polsce walczy o istnienie. Takie Westerplatte polskiej własności. Reszta to niewolnicy w obcych zakładach, obcym handlu, obcych usługach spętani kredytami obcych banków.

71


goœć_rolniczka ~goœć_rolniczka (Gość)20.02.2024 08:43

Będą protestować i blokować. A na kogo głosowaliście. Chcieliście dobrej zmiany i 100 konkretów to macie. Zgłosić się do Kołodziejczaka pseudonim "cicho" mówił że wszystko załatwi.

1016


jedność ~jedność (Gość)20.02.2024 08:49

Wszyscy dziś jesteśmy rolnikami. Inaczej w przyszłości będziemy jeść sztuczne drogie mięso i robaki z fabryk korporacji.

2011


Taki Michał ~Taki Michał (Gość)20.02.2024 12:52

Podnieść cenę oleju napędowego i po sprawie nie będzie blokowania dróg.

011


wariactwo ~wariactwo (Gość)20.02.2024 12:58

Ci sprzedajni politycy za chwilę będą gotowi wciskać, że np. latająca pszczoła wydala dwutlenek węgla i latając podgrzewa klimat i w związku z tym należy ograniczyć liczbę przelotów pszczół o 50 %. Jakoś miliony bomb spadających na Ukrainie, pożary, dziesiątki tysięcy czołgów i wozów pancernych, samolotów, helikopterów wydalających dwutlenek węgla im nie przeszkadza.

82


brawo ~brawo (Gość)20.02.2024 14:23

Brawo rolnicy.
Powodzenia!!!

121


QQQ ~QQQ (Gość)20.02.2024 15:28

Niech jada protestować do Brukseli, ja nie muszę być ofiarą ich protestów

37


Ep ~Ep (Gość)20.02.2024 21:45

Po co blokujecie Piotrków ???

03


Nie współczuję ~Nie współczuję (Gość)20.02.2024 07:51

Blokady dróg wjazdowych do miast, autostrad, dróg ekspresowych, centrów logistycznych i fabryk to jawny terroryzm. Gdyby robił to kto inny od razu zostałby spacyfikowany przez policję. Zobaczcie na tych którzy protestują - ciągniki za milion, ciuchy najlepszych firm. Rolnicy i górnicy mają dopłaty do każdego pierdnięcia, a reszta społeczeństwa pokornie płaci na tych roszczeniowców. Dodatkowo blokują pomóc humanitarną i zaopatrzenie dla wojska Ukrainy - jak Ukraina przegra, to przez takie działania możemy mieć latem Rosjan we Lwowie i sami pluć sobie w brodę, że granicę z Kacapią będziemy mieć na 1162 km

1522


Kris36 ~Kris36 (Gość)20.02.2024 21:43

Mają rację że protestują, wiem jaka chemia idzie na Ukrainie na pola,ALE ..blokady i strajki na granicy ,w stolicy pod siedzibsmi instytucji europejskich i rządowych a nie lokalnie dokuczając ludziom jadącym do pracy ,po dzieci do przedszkola itp. Ja mówiłem od dawna że unia ,dotacje odbiją nam się czkawką bo Bruksela za darmo nic nie daje. Teraz przez pokolenia będziemy spłacać "hojne"dotacje z Unii...

40


Nowy komentarz
reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat