metoda sortowania: od najstarszego do najnowszego / najnowszego do najstarszego
bic ~bic (Gość)17.10.2013 14:36

Teoretycznie taka sama jak selekcjonera Fornalika w reprezentacji Polski,z tą różnicą że Jej akurat coś wychodzi.hehe;)

00


barmanka ~barmanka (Gość)17.10.2013 14:54

Z tego co pamiętam to kilka lat temu, to nie tylko przyjęcia weselne się w Domu Kultury odbywały ale i stypy.I co najciekawsze o tym się nie pisało.To była kultura!

00


Obserwator ~Obserwator (Gość)17.10.2013 21:41

Wydaje mi się, że dyskusja na temat ostatniego wydarzenia w Domu Kultury jest jałowa i niepotrzebna. O gustach się nie dyskutuje. Prawdziwą porażką jest to, że ta impreza bardzo podzieliła mieszkańców Woli Krzysztoporskiej. Kto tu zawinił? Czy da się to naprawić? To jest prawdziwe wyzwanie dla Pani Dyrektor. Życzę powodzenia.

00


gogus ~gogus (Gość)17.10.2013 22:15

"porządnych pracowników Domu Kultury". Litości .

00


Putin ~Putin (Gość)18.10.2013 09:05

Porządny pracownik się odezwał.Bezrobotny GOGUŚ-PAJAC!

00


podatnik ~podatnik (Gość)18.10.2013 12:17

Chciała by dusza do raju ale grzechy nie pozwalają

00


lola ~lola (Gość)18.10.2013 12:27

Dobrą masz pamięć barmanka. Odbywały się stypy i może dlatego tamta kultura również umarła. I dzięki bogu. Był tylko brud i ciągła balanga. Dobrze że władze ukróciły tę żenadę.

00


MIKU ~MIKU (Gość)18.10.2013 12:38

Przestańcie się czepiać w Bogdanowie na Dożynkach bawiło się mnóstwo ludzi i było super. Ostatnio w Woli nie byłem ale był mój znajomy i bardzo mu się podobało. Co niektórym w Woli wiecznie coś nie pasuje. Nikt nikogo nie zmusza do przychodzenia na imprezy. Wolny wybór.

00


fiku-miku ~fiku-miku (Gość)18.10.2013 14:30

W Instytucjach Kultury potrzeba ludzi z duszą, ludzi, którzy czują to i chcą robić coś.Coś dla naszej pieknej gminy. Niestety gdy brak takich osób efekt jest odwrotny. W tym przypadku właśnie brakuje takich osób!!!

00


kola ~kola (Gość)18.10.2013 15:30

A gdzie fiku-miku można pooglądać i posłuchać Twojej duszy artystycznej.Chętnie się pośmiejemy.

00


Nowy komentarz
reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat