metoda sortowania: od najstarszego do najnowszego / najnowszego do najstarszego
skidrow ~skidrow (Gość)17.10.2013 14:31

Ks. Bocheński pochwalał w nim bicie dzieci i mówi m.in. że 10-latki same wchodzą do łóżka dorosłych...? dlaczego ten wywiad zniknął??? Przecież to skandal na całą Polskę i nadaje się do prokuratora

Moderator: Wywiad z ks. Bochyńskim ukaże się w piątek. Prosimy o cierpliwość. Jak na razie dostępny jest w najnowszym numerze "Tygodnia Trybunalskiego"

00


chiński fotograf chiński fotografranga17.10.2013 17:07

"skidrow" napisał(a):
Ks. Bocheński pochwalał w nim bicie dzieci i mówi m.in. że 10-latki same wchodzą do łóżka dorosłych...? dlaczego ten wywiad zniknął??? Przecież to skandal na całą Polskę i nadaje się do prokuratora


"skidrow" napisał(a):
Moderator: Wywiad z ks. Bochyńskim ukaże się w piątek. Prosimy o cierpliwość. Jak na razie dostępny jest w najnowszym numerze "Tygodnia Trybunalskiego"


Ksiądz ma czas do piątku, żeby wywiad "podczyścić"?

Komentarz był edytowany przez autora: 17.10.2013 17:12

00


chiński fotograf chiński fotografranga17.10.2013 17:14

Dziecko znalazło królika w koszu na śmieci?
A czy policja się wtrąca, kiedy iluzjoniści w cyrkach za każdym razem wyciągają królika z kapelusza?

00


Al Bundy ~Al Bundy (Gość)17.10.2013 17:48

Króliki w kapeluszach... króliki w koszach na śmieci... a wielu osobom króliki się we łbach 3,1415926...****lą...
... a podobno zawsze najlepiej się żyje krewnym i znajomym królika...
http://demotywatory.pl/1156357/
:)

00


nieładnie jjj ~nieładnie jjj (Gość)17.10.2013 18:12

Bardzo nieładnie "JJJ" tak bardzo źle życzyć innemu człowiekowi. Czy zdajesz sobie sprawę, że rzuciłeś przekleństwo na obcą Ci osobę i to złorzeczenie może wrócić (i zapewniam Cię, że wróci, sam to przeżyłem) do Ciebie jako nieszczęście. I zrobiłeś to tylko dlatego, że ktoś zrobił krzywdę zwierzęciu - czyn nie współmierny do kary. Lepiej cofnij tę klątwę.

00


janusz ~janusz (Gość)17.10.2013 18:24

ares1 - mysle jednak ze wyszlo z Ciebie jakim jestes czlowiekiem. wiesz rozni ludzie tutaj pisza i kazdy ma swoje jakeis tam poglady na swiat czy nawet politryczne.mozememy sie znimi zgadzac lub nie.ale jesli ktos smieje sie i jest tak obojetny na krzywde tego zwierzecia to tylko moge wspolczuc takiej osobie.

00


ares1 ~ares1 (Gość)17.10.2013 19:50

"janusz" napisał(a):
ares1 - mysle jednak ze wyszlo z Ciebie jakim jestes czlowiekiem. wiesz rozni ludzie tutaj pisza i kazdy ma swoje jakeis tam poglady na swiat czy nawet politryczne.mozememy sie znimi zgadzac lub nie.ale jesli ktos smieje sie i jest tak obojetny na krzywde tego zwierzecia to tylko moge wspolczuc takiej osobie.


Jeszcze raz cię proszę!Wez przeczytaj to co napisałem.Dla mnie pisanie artykułu w ten sposób z taka fotka i wzywanie Policji do takiego zdarzenia jest niepoważne!Wiec nadal nie wiem do czego pijesz!To jest moje zdanie z którym sie możesz zgadzać lub nie!Pozdrawiam

00


Drugi po prezesie ~Drugi po prezesie (Gość)17.10.2013 20:11

News jest średnio aktualny, bowiem do zdarzenia doszło 6 października. Moim zdaniem dla królika robiło chyba niewielką różnicę to, czy był w koszu, czy też w klatce - jednakowo uwięziony. ;)

00


tutaj tutajranga17.10.2013 21:39

"Drugi-po-prezesie" napisał(a):
Drugi po prezesieranga
1 godzina temu, 20:11
News jest średnio aktualny, bowiem do zdarzenia doszło 6 października. Moim zdaniem dla królika robiło chyba niewielką różnicę to, czy był w koszu, czy też w klatce - jednakowo uwięziony. ;)


Robi różnicę: ten w klatce jest karmiony i czasami wypuszczany, żeby sobie pohasał.
Co do innych wpisów, proponuję poczytać, co Sołżenicyn mówił o stosunku do zwierząt, versus ludzi. Nie podam linka, jesteście dorośli.

00


Drugi po prezesie ~Drugi po prezesie (Gość)17.10.2013 22:00

"tutaj" napisał(a):
Robi różnicę: ten w klatce jest karmiony i czasami wypuszczany, żeby sobie pohasał.

Jest szansa, że i w koszu znajdzie jakieś pożywienie. ;) A tak na poważnie, to kontekst mojej wypowiedzi nawiązywał do naturalnych warunków życia tych zwierzątek. Jednakże dziękuję Ci za zwrócenie uwagi i pozdrawiam. :)

Komentarz był edytowany przez autora: 17.10.2013 22:04

00


Nowy komentarz
reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat