metoda sortowania: od najstarszego do najnowszego / najnowszego do najstarszego
Wciskania ciemnoty ciąg dalszy ~Wciskania ciemnoty ciąg dalszy (Gość)21.10.2016 18:46

Należy rozumieć, że sprzedając droższe bilety, autobusy przestaną się spóźniać? Czy Wy naprawdę macie ludzi za takich debili????

61


Ciekawa ~Ciekawa (Gość)21.10.2016 19:14

Kierowcy Napewno walczą o wypłacenie swoich tzw 13.A my dostajemy podwyżki biletòw.

40


mieszkaniec ~mieszkaniec (Gość)21.10.2016 21:18

Śmiechu warte! Wymówka dla mydlenia oczu!
Jak się spózniali,tak będą się spoźniać!
Pomysł idiota! Niech zlikwidują te mzk-i.
I tak szkoda słów dalszego komentarza!!!

52


Były kursant ~Były kursant (Gość)21.10.2016 22:56

No i tak wielce Pan Stankowski sprawi, iż utargi kierowcom się zmniejszą to i mniej dostaną na pasku. Tak kombinuje ten ich kierownik ciepłowni, który pluje im w gębę, a oni dalej ucieszeni, że deszczyk pada.

64


awdrtyasdfgzcxv ~awdrtyasdfgzcxv (Gość)22.10.2016 00:13

Może by tak biletomaty zamiast kombinowania na prawo i lewo? :)

33


Pirx ~Pirx (Gość)22.10.2016 07:34

A w wielu kioskach biletów nie sprzedają, więc trzeba kupić u kierowcy!

61


Para Noja ~Para Noja (Gość)21.10.2016 22:46

Nie wiem czy to zgodne z prawem. Kiedyś NSA orzekło w sprawie Szczecina, że miejsce nabycia biletu nie może wpływać na jego cenę. Mimo wszystko sam pomysł odbieram pozytywnie. Wiele razy widziałem jak ludzie płacili u kierowcy wsiadając na przystanku....gdzie normalnie można kupić bilet w kiosku. Takie zachowanie pasażerów woła o pomstę. Stoi taki na przystanku, MZK opóźniona (no bo która jeździ punktualnie?) więc zamiast kupić bilet w kiosku, stoi taki i czeka by zapłacić kierowcy. MZK rzecz jasna zbiera wtedy jeszcze większe opóźnienie. Niektórzy w dodatku płacą dość grubymi nominałami, zamiast mieć kwotę odliczoną, lub przynajmniej tak by było mało do wydania. Nie jest trudno kupić kilka biletów i nosić w portfelu. Aczkolwiek przyznaję, że dostępność biletów w kioskach mogłaby być większa. Niedawno chciałem kupić bilet miesięczny, w sobotę. W centrum pod Wieżą Ciśnień powiedziano mi, że mogę kupić ale tylko bilety jednorazowe. A miesięczne ? Na Wojska Polskiego albo na Słowackiego koło uczelni. No szok. Mam jeździć po całym mieście by kupić bilet ?
W MZK są czytniki do kart miejskich.....z których nikt nie korzysta. Przez tyle co jeżdżę widziałem jedną osobę, która z tego korzystała! Ale nic dziwnego, bo regulamin karty jest mało życiowy.
Byłoby dobrze zmusić ludzi do niekupowania biletu u kierowcy, ale trzeba też zaoferować coś od siebie. Lepsza dostępność biletów, karta miejska odpowiadająca teraźniejszości czy jakieś bonusy dla kupujących bilety w inny sposób niż u kierowcy.

65


Aha ~Aha (Gość)22.10.2016 12:23

Wielka głupota. To nie wina sprzedawania biletów tylko korków,świateł itd.

43


Krzyniu ~Krzyniu (Gość)22.10.2016 20:11

Bo kocham Piotrków!

51


pinczerrr ~pinczerrr (Gość)22.10.2016 22:15

przecież żaden radny nie jedzie mzk np do pracy mają od tego szofera lub z urzędu brykę to co mu będzie zależało podnieść cene biletu jak on nawet nie pamieta jaka cena jest biletu u kierowcy na radnych kieszeń to mogą zdrożeć bilety

30


Nowy komentarz
reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat