metoda sortowania: od najstarszego do najnowszego / najnowszego do najstarszego
mom ~mom (Gość)21.10.2016 12:03

Panie Prezesie, proszę o publikację lokalizacji punktów sprzedaży biletów. Czekam na MZK przy ul. Przemysłowej - gdzie mogę kupić/nabyć bilet ? ? ? ?

151


assa ~assa (Gość)21.10.2016 11:53

Biletomaty też kosztują :D więc utrzymać je trzeba z czegoś będzie.
Znając życie będą zniszczone szybciej niż ktoś przypuści!
Słyszałam,że kierowcy mają prowizję od sprzedanych biletów więc teraz utnie się źródełko.
A poza tym kiedyś juz tak było,że bilety zakupione u kierowcy były droższe!

64


Gapowicz ~Gapowicz (Gość)21.10.2016 13:51

To tym bardziej ludzie będą jeździć na gapę...

60


gość ~gość (Gość)21.10.2016 12:58

Bilety u kierowcy zdrożeją o 10-20 groszy.Mam pytanie -czy przez droższe bilety autobusy nie będą się spóźniać .????????? Gdzie tu sens i logika??????

135


michael michaelranga21.10.2016 11:56

W zadnym miescie nie ma biletomatu na "kazdym" przystanku. Trzeba zrobic tak by kierowca by ostatecznościa w kupnie biletu. Kazdy niech ma w portfelu zapasowe kilka biletow, przeciez i tak je zużyje predzej czy pozniej. A jak sie nie zabezpieczyles przed brakiem biletu to w ostatecznosci zaplacisz 20gr wiecej, Jednorazowo bo pozniej zrobisz zapas kilku biletow w portfelu.
Tak jest w duzych miastach drodzy "miastowi". Do W-wie sa biletomaty, ale co jesli nie masz dorbnych? Nie kazdy biletomat przyjmuje karty i nie kazdy wydaje reszte.
Nauczcie sie w koncu ze to Wy jestescie odpowiedzialni za brak biletu a nie przewoznik.

88


Pasażer MZK ~Pasażer MZK (Gość)21.10.2016 11:37

Ok niech będą droższe, tylko niech na każdym przystanku postawią kiosk z biletami. Te co już są, czynne są do 19 a co później, gdzie kupić bilet po 19 lub w niedziele albo święta.?

201


Ter ~Ter (Gość)21.10.2016 11:23

Niech podniosą o 1 zł to nikt nie będzie jeździł i będzie spokój i tyle..

151


Ocean ~Ocean (Gość)21.10.2016 17:21

A ja widziałem takie rozwiazanie w bogatym kraju. Kierowca, nie wydaje reszty. Wrzucasz monety do puszki, on patrzy i daje ci bilet. Raz widzialem jak gosc zaplacil 5 zamiast 2 i nie bylo przebacz bo nie mial fizycznego dostepu do pieniedzy. Da sie?

14


XD ~XD (Gość)21.10.2016 17:42

Ale w kioskach biletów nie ma.

21


skanal ~skanal (Gość)21.10.2016 17:53

Dlaczego inne , mniejsze, sąsiednie miasta stać na bezpłatną komunikację miejską tylko nie Piotrków???Kto tam siedzi w Radzie Nadzorczej ???Pan Włodarczyk????To już wszystko jasne!!!!!

31


Nowy komentarz
reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat