Niech napiszą jak było to kwalifikowane w gminie... Rolnik prosi żeby komisja poszła na pole i zobaczyło jakie są straty, a co na to komisja? Nie nie trzeba my wiemy co pisać.
Gminno-parafialne? Łożesz w trąbkę. Rozumiem, że rolnicy dożynają końcówki zbiorów. A co dożyna parafia?
Zakapturzenia ciąg dalszy :((( Ciekawe czy wierzą też w krasnoludki??? :)))
za pare lat tradycji nie bedzie młodzież z opowiadań tylko będzie szłyszał ze jakies swieto bylo
Wyrazy uznania dla Golesz za najpiękniejszy wieniec dożynkowy, dla Białkowic i Psar, za wzruszające i chwytające za serce słowa podziękowania za trud pracy rolników. A Lubiatów...trzeba jeszcze poćwiczyć...może za dwa tygodnie pójdzie lepiej
Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!
Życzymy miłego przeglądania naszej strony!