63 tysiące ludzi ? To gdzie jest reszta ? A studenty co mieszkają w Piotrkowie, tudzież osoby nie zameldowane ale tutaj mieszkające ? To powinno być dużo więcej ludu.
Widzać że co raz większa samowolka. Wystarczy że te firmy dogadają się co do tak wysokiej ceny. Kto płaci za tych których na to nie stać? Moim zdaniem opłata za śmieci to jakiś chory haracz. Kiedyś płaciło sie od pełnego kosza a teraz co miesiąc od każdej osoby .Nie dosyć ze im to posegregujesz , oni część tego sprzedają do hut i mają z tego kasę to jeszcze im się dopłaca
Tak mnie zastanawia tylko, po co ja segreguję te śmieci, skoro podjeżdża jeden samochód i wszystko ładuje i tak razem????? Ja segreguję, oni mieszają, ja płacę i nie wiem, za co. Ciekawe czy szanowna Rada Miasta na czele z cudownym prezydentem potrafią mi wyjaśnić ciągłe podwyżki wody, ścieków, śmieci????????? Jeszcze trochę, a będę musiała za oddychanie płacić!!!!!!!
Po co była ta ustawa smieciowa narzucona przez bruksele by nałozyc na nas kolejny haracz i podwyższać w nieskończoność opłaty ,to czyste złodziejstwo bo zarabiamy najmniej w UE a ceny mamy jak na zachodzie na wszystko
Jaki jest koszt tzw. obsługi administracyjnej (czytaj etaty urzędnicze) i koszty poza etatami (jak np. umowy zlecenia, o dzieło, sprzęt komputerowy programy) wchodzący w ogólną kwotę obsługi śmieci? Zadajcie takie pytanie magistrowi i bełkowiczowi.
Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!
Życzymy miłego przeglądania naszej strony!