Żelazna, Roosevelta, Wojska Polskiego, Kopernika, Piłsudskiego, rondo Sulejowskie. Nie wymieniam tych ulic, które mają być wkrótce remontowane oraz wiele mniejszych uliczek, przez które przejechać się nie da.
Przypominam wszystkim, że w Piotrkowie Trybunalskim największym pracodawcą jest miasto i przede wszystkim z tego powodu większość Naszych środków jest po prostu przejadana a na remont byle zapyziałej uliczki czy chodnika składa się wnioski o dofinansowanie zewnętrzne. Do tego jeszcze należy doliczyć istniejące zadłużenie miasta, które mamy, a te liczby świadczą o tym, że miasto powinno kwitnąć wyglądem a mamy zwykłą psią kupę i ta psia kupa będzie ciągle leżeć, dopóki zatrudniony przez miasto będzie twierdził, że płaci podatki.
Jedyna ulica w tym grajdole nie wymagająca remontu to ŁÓDZKA!
Bo tam mieszka najjaśniejszy książe,Słońce Łódzkiej.
Cysorz z Łodzkiej się nie martwi o swoje prywatne auto,wać pana do pracy wożą służbową limuzyną po tym klepisku.
UM ewidentnie kładzie lachę na stan dróg w PT!!! Najwięcej korzystają ziomkowie władzy!!!
Cmentarna! Tyle razy zapowiadali remont tej ulicy i nic. Próchnika i Sienkiewicza - ale cała a nie 50 metrowy kawałek! Wystarczy jedna porządna zimna i Aleje 3 Maja rozsypią się jak domek z kart. Kopernika-Piłsudskiego, Rondo Sulejowskie woła o pomstę do nieba.
Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!
Życzymy miłego przeglądania naszej strony!