metoda sortowania: od najstarszego do najnowszego / najnowszego do najstarszego
wojciech ~wojciech (Gość)05.05.2017 13:32

obstawiam, że pierwszego dnia będzie wypadek na tym rondzie ! Jak w Warszawie odpalili rondo turbinowe to pierwszego dnia były trzy, potem jeszcze kilka i w końcu śmiertelny. Po czym zainstalowali światła i skończyli z pierdołami typu rondo turbinowe

162


97-300 97-300ranga05.05.2017 15:07

"Jedno jest pewne. Na ulicy Kopernika w kierunku Sulejowskiej przed rondem powstaną gigantyczne korki" - Prorok jaki czy co ? Na pewno to Kopernik nie żyje .

59


ds ~ds (Gość)05.05.2017 14:30

cudownie , przeróbcie jeszcze rondo na turbinowe na skrzyżowaniu polnej i kostromskiej. tam przyda się najbardziej.

131


batistutaa ~batistutaa (Gość)05.05.2017 17:18

a kto to nazwał rondem turbinowym masakra co oni zrobili kto na to wydał projekt i pozwolenie

61


czxczxc ~czxczxc (Gość)05.05.2017 19:27

na pewno będzie się działo :D

51


mcclay mcclayranga05.05.2017 22:50

Polecam gdzieś przy rondzie " ustawić " kilka lawet, załogę karetki pogotowia i jednostkę PSP. Myślę że nie będzie się opłacało służbom wracać do baz...

52


Red ~Red (Gość)05.05.2017 23:06

Oj tam,ktoś chcę pewnie kasę skręcić na znakach,a kosztują pewnie nie mało za szt.. I później co do czego rondo kosztuje 4 bańki albo lepiej.

13


aaaa ~aaaa (Gość)06.05.2017 01:46

Miało być lepiej i łatwiej a wyszło. ..
Jak obietnica przed ślubem (będzie cudnie)i rzeczywistość po ślubie(co my zrobili?!).

21


broda ~broda (Gość)06.05.2017 06:29

Zamiast obserwować pojazdy przed sobą będziemy obserwować znaki. To tylko około 30 szt przy każdym wieździe na rondo. By żyło nam się lepiej i jeździło bezpieczniej. Ułatwiamy sobie jazdę. Podobno.

41


Witek ~Witek (Gość)05.05.2017 21:01

Dzięki za odpowiedzi szczególnie 97-300 więc odpowiadam Ci jak wyjeździsz tyle co ja to może zmądrzejesz . Nie zapłaciłem do tej pory żadnego mandatu i zero kolizji na drodze i nie mam problemów z poruszaniem się po drogach i rondach.To co tu w projekcie widać nie ma nic wspólnego z rondem turbinowym wiec nie wiem dlaczego go tak urzędnicy nazywają.W naszym województwie nie ma turbinówki raz spotkałem w zachodniej części kraju rondo turbinowe i jest ono proste.To co przedstawia zdjęcie to dopiero będzie armagedon i wspomnicie moje słowo ,że skończy się na instalacji świateł .Skoro to rondo było zbyt trudne a wystarczyło nową nawierzchnię położyć to dopiero teraz będą wypadki gdyż nagromadzenie takiej ilości oznakowania fizycznie jest nie do ogarnięcia przez większość.Ja dobrze pamiętam ile razy tu poprawiano i za każdym razem na gorsze a teraz urzędnicy przebili wszystkich poprzedników głupotą i kosztami a za chwilę zobaczymy ,że na światłach sie skończy

72


Nowy komentarz
reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat