metoda sortowania: od najstarszego do najnowszego / najnowszego do najstarszego
ja.... ~ja.... (Gość)14.06.2015 18:19

zapewne pozostali brali udzial..przede wszystkim pani za buirkiem i pani w czereonym.

91


polak ~polak (Gość)14.06.2015 18:54

gość zajumał 60 koła i teraz śmieje się wszystkim w twarz .. nie znaleźli go do tej pory ? już go nie znajdą. pozdrowienia dla służby która zamyka za gram marychy i się tym szczyci gdzie tylko może, a nie potrafi złapać gościa mając jego rysopis i takie "wejścia" jak nie jeden obywatel może tylko pomarzyć .. ŻART !!!

130


ares1 ~ares1 (Gość)14.06.2015 19:11

Co za spostrzegawczość :))) Ps. wiadomo coś więcej prócz trzymania się za genitalia sprawcy napadu ???

122


~PT ~~PT (Gość)14.06.2015 19:21

A tak naprawdę jaki jest cel tego artykułu?

151


Al Bundy ~Al Bundy (Gość)14.06.2015 19:30

Cytuję:
Dlaczego sprawca napadu na bank zasłaniał genitalia?


Napad to sprawa podniecająca, więc pewnie chłopu stanął. ;) Zatem się zasłonił, żeby siary nie było.
Na szczęście większą torbą zawsze można zasłonić mniejszą.
A pan psycholog, jak to psychologowie mają we zwyczaju, będzie teraz każdy gest rozkminiał.

Cytuję:
Pracownica banku trzyma nogę na nodze i wydaje się być odprężona. (...) Kołysze ona sobie obcasem, trzyma "nogę na nogę". Taki gest już w ogóle sugeruje wręcz odprężenie.


Pewnie też swędziało ją pod paskiem. Bo wicie, rozumicie, napad to... podniecająca sprawa!
***
Coś czuję, że zanim go znajdą (o ile w ogóle znajdą), to ten temat będzie jeszcze wielokrotnie wałkowany...
***

Cytuję:
W świetle nowych badań coraz więcej ludzi nosi w sobie rys psychopatyczny


No, na przykład ja! ;)
Bank obracający miliardami ktoś złupił na całe sześćdziesiąt tysięcy, a ja sobie z tego pokpiwam. Z premedytacją, o! ;)

213


Pietrek Pietrekranga14.06.2015 19:34

A moze chlopak mial wielki interes :P

160


ava ~ava (Gość)14.06.2015 19:34

Pana psychologa Szulca należy powołać na świadka. Skoro twierdzi że "Szeroko otwarte oczy, wielkie źrenice" to z pewnościa widział go z bliska.

140


GiGi ~GiGi (Gość)14.06.2015 20:18

Panie Szulc!! kolejny raz wykpiły się organy ścigania......

80


Ciekawy ~Ciekawy (Gość)14.06.2015 23:07

Jakie miasto taki napad, psycholog, i organy scigania

100


gość ~gość (Gość)15.06.2015 08:07

W Piotrkowie jak zwykle najważniejsze są jaja a ten/a psycholog to jakiś wysokich lotów specjalista analiza przednia. A pamiętacie napad na bank za który gościu siedział niewinnie pół roku a następnie do śmiesznego napadu przyznał się jakiś lumpek. Piotrkowscy śledczy i ich przywódca to prawdziwi profesjonaliści niebawem okaże się, że to jakiś arabski terrorysta zaatakował bank !

70


Nowy komentarz
reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat