metoda sortowania: od najstarszego do najnowszego / najnowszego do najstarszego
esbek ~esbek (Gość)17.06.2015 19:13

Bo gdyby zasłonił sobie oczy to nic by nie widział.

20


Ja wiem ~Ja wiem (Gość)17.06.2015 11:44

Gość na zdjęciu zasłaniał genitalia bo to fetyszysta damskich stóp. Gdyby ta pani w banku tak nie kręciła stopą nogi założonej na nogę nie musiałby się chłopak męczyć.

20


tee ~tee (Gość)16.06.2015 07:51

kto tu ma beke z kogo to bym polemizował, poki co gosc zajumal 60 tysi i nikt go nie zlapal i pewnie juz nie zlapie i teraz mozesiedzie przed kompem i ma polewe z tych ekspertow

40


Exploit ~Exploit (Gość)15.06.2015 23:45

Może kolesiowi "frytka bryknęła" z wrażenia i poczuł się nieswojo więc torbą sobie zakrył.... Moim zdaniem dobrze zaplanowana akcja "ze znajomymi" i tyle w temacie...

30


oj tam ~oj tam (Gość)15.06.2015 21:44

Może tam nic nie miał.... ;-)

30


czerwony ~czerwony (Gość)15.06.2015 15:24

jako miasto taki psycho-psl

30


Bednarski ~Bednarski (Gość)15.06.2015 13:50

Dzień dobry. Zasłaniał bo siku mu się chciało a miał do obrabowania jeszcze Szkolną Kasę Oczczędności

70


Isiaczek Isiaczekranga15.06.2015 10:32

Jak słuchałam pana psychologa na antenie Strefy to miałam ochotę zadzwonić do radia i zapytać skąd ten Pan się zerwał :D
Oprócz tego co znajduje się w artykule, mówił również o tym, że świadkowie powinni spróbować powstrzymać tego groźnego przestępcę. Śmiech na sali. Klienci zamarli w bezruchu i to jest normalne zachowanie, nikt o zdrowym rozsądku nie będzie rzucał się na gościa z bronią dla marnych groszy należących do banku. Marnych groszy, bo dla banku, który ma miliony zł jak nie więcej zysku te drobniaki , które zostały skradzione to nic. Pracownicy mniej kawy dostaną i się strata wyrówna :D

110


maximax ~maximax (Gość)15.06.2015 08:52

A może napad był dobrze zaplanowany czy służby wzięły pod uwagę spokój pani pracującej w banku i gościa który się rzekomo odwrócił może to było zaplanowane i osoby były w zmowie przecież to jest trochę dziwne a gdzie ochrona banka w takiej sytuacji

83


xenia ~xenia (Gość)15.06.2015 08:28

gdyby facet do mnie wyskoczył z pistoletem to na pewno bym nie trzymała założonej nogi na nogę... nie wyglądała na wystraszoną ani zdziwioną... przynajmniej w mojej ocenie. wyglądała na zrelaksowaną i nie zdziwioną sytuacją... a w ogóle to ta pani włączyła jakiś alarm no i skoro to jest bank to czy kamer na zewnątrz nie było? wiadomo w jaki sposób się oddalił? parodia....

42


Nowy komentarz
reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat