metoda sortowania: od najstarszego do najnowszego / najnowszego do najstarszego
k-o ~k-o (Gość)05.11.2008 11:56

Najlepszy z nich agent to były wicestarosta a teraz chyba członek zarządu powiatu, niejaki Adamczyk z SLD, ten od gołębi pocztowych.

00


k-o ~k-o (Gość)05.11.2008 11:59

"Nie powiodła się realizacja projektu „Most na Pilicy” i to mimo tworzonych komitetów społecznych oraz deklarowanej przychylności i obietnic poseł Radziszewskiej."
Panie kolego Cubała! Na tę panią liczyć to naprawdę dziecinna naiwność!

00


kacper2117@wp.pl ~kacper2117@wp.pl (Gość)11.02.2009 23:03

moje gratulacje panie starosro z osiagniec ,ciekawa jestem czy uda sie panu zrealizowac i zakonczyc dwie wazne sprawy ,jak pan obiecal w ciagu dwoch lat//minelo juz 6 miesiecy, czas ucieka ale szczeze zycze powodzenia. londyn

00


kacper2117@wp.pl ~kacper2117@wp.pl (Gość)11.02.2009 23:04

moje gratulacje panie starosro z osiagniec ,ciekawa jestem czy uda sie panu zrealizowac i zakonczyc dwie wazne sprawy ,jak pan obiecal w ciagu dwoch lat//minelo juz 6 miesiecy, czas ucieka ale szczeze zycze powodzenia. londyn

00


Piotrkowianin ~Piotrkowianin (Gość)12.02.2009 09:10

Ciekawe kiedy podległy staroście Powiatowy Zarząd Dróg wytnie w końcu uschniętą od kilku lat pokaźnych rozmiarów topolę stojącą w Goleszach przy drodze powiatowej 1522E Piotrków Trybunalski - Godaszewice? Czy musi tam ktoś zginąć przygnieciony drzewem????

00


Nowy komentarz
reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat