metoda sortowania: od najstarszego do najnowszego / najnowszego do najstarszego
obiektywnie patrząc ~obiektywnie patrząc (Gość)21.01.2024 01:48

Co się czepiacie tego Mazura. Nie znam przypadku, żeby komuś zrobił coś złego, a dobrych działań dla mieszkańców niemało by się znalazło.

31


suweren ~suweren (Gość)19.01.2024 21:55

Donald to niech tak się nie rozpędza, bo ustawa budżetowa na 100% zostanie skierowana przez Pana prezydenta RP do Trybunału Konstytucyjnego i zostanie "wyrzucona do kosza" bo jest niezgodna z przepisami prawa. Podczas głosowania w sejmie RP nie było dwóch posłów RP skutecznie ułaskawionych w 2015 roku przez Pana prezydenta RP, ponieważ wbrew prawu koalicja 13 grudnia odebrała im to prawo "wsadzając" ich do więzienia.

22


Hallo Houston ~Hallo Houston (Gość)21.01.2024 08:00

Po wyjściu z zakładu karnego Kaczyński przekazał, że nie udało mu się spotkać z Wąsikiem, mimo posiadania upoważnienie małżonki osadzonego. - Nie dałem rady nic zrobić, bo przepisy są jednoznaczne - stwierdził.- Mamy dziś u władzy pełnych złej woli i złych emocji ludzi. Taka władza nam - jako Polsce straszliwie zaszkodzi. Mam nadzieję, że nie będzie trwała długo - skomentował prezes PiS wychodząc z zakładu karnego. Kiedy Kaczyński wsiadał już do samochodu padło pytanie, czego oczekuje od Andrzeja Dudy w tej sprawie. - Mam nadzieję, że prezydent się zdecyduje i w końcu uwolni, bo z tą metodą, którą zastosował, to może jeszcze rok trwać - stwierdził.

20


Nowy komentarz
reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat