metoda sortowania: od najstarszego do najnowszego / najnowszego do najstarszego
alf ~alf (Gość)09.09.2013 16:40

Cytuję:
- Liczby przytoczone przez Tomasza są nieprawdziwe. Oburza mnie, że inicjatorzy referendum posługują się fałszywymi, nieprawdziwymi danymi. Prognoza zadłużenia na przyszły rok wyniesie prawie 150 mln zł. Tak, to jest prawda, tylko należy wytłumaczyć co to jest prognoza. Prawdopodobieństwo zadłużenia, a realne zadłużenie jest inne. Manipulujecie danymi, pokazujecie te najwyższe, które wcale nie muszą się sprawdzić – mówi Rafał Czajka.


Ktoś bredzi czy mnie się tylko tak zdaje ?
Prognoza to może być pogody i też się nie sprawdza.
Wy czyli obecna nie władza prognozujecie z fusów. Dlaczego tak? Dlatego, że nie opieracie się na niczym prócz tego co sobie na papier wpisujecie.
Rok do roku w czasie kryzysu dochód Wam wzrasta mimo, że od cholewki firm już dawno stąd zwiało i pozamykało po sobie DG wiele małych firm. Wielu ludzi uciekło stąd.
Wasz dochód wzrastający to wróżba cygańska z ręki oparta na podnoszeniu kosztów życia jak: wzrost opłat za wodę, podatki od nieruchomości i gruntowe, opłaty za odbiór śmieci itd. to tylko wierzchołek góry dożynania mieszkańców.
Jedyne co jest prawdziwe w Waszej prognozie to tylko DŁUG. Tylko potraficie kasę furlić na wystawne życie, które gó... daje społeczeństwu.
Tak więc kto mydli oczy ten mydli proszę jaśnie państwa z Pałacu Miejskiego na Pasażu.

00


janusz ~janusz (Gość)09.09.2013 16:36

mnie tam malo interesuje referednum i kolejne wybory...

00


janusz ~janusz (Gość)09.09.2013 16:38

wreszcie jakis konkretny program i artykul :) bo dotychczas mozna byla wyslychac jedna ze stron...a tutaj dwie strony cos tam mowwia...i teraz mozna sobie wyciagnac wnioski :)

00


janusz ~janusz (Gość)09.09.2013 16:22

Idziemy NA REFERENDUM, bo MAMY ZŁEGO PREZYDENTA !!

00


stefanzpiotrkowa ~stefanzpiotrkowa (Gość)09.09.2013 16:32

NIE IDZIEMY NA REFERENDUM!
Ci, którzy chcą odwołania urzędującego Prezydenta już byli przy władzy... I zgadzam się z tym, że takiego rozwoju Piotrkowa nie było nigdy... Większość z nas pamięta przecież już władanie miastem tych, którzy tak mozolnie dobijają się znów do koryta... Ja takiego powrotu nie chcę... więc nie idę na referendum!

00


ER ~ER (Gość)09.09.2013 16:13

"Luca" napisał(a):
Nie idziemy na referendum, bo mamy dobrego prezydenta


ile razy trolu będziesz to powtarzał? na nas to nie działa.

00


Malaklipsa Młodszy ~Malaklipsa Młodszy (Gość)09.09.2013 16:07

Sara i Luca popieram w pełni...mamy dobrego prezydenta!!!!a komu się nie podoba to za rok będą demokratyczne wybory. Referendum to jedna wielka hucpa polityczna ludzi zawistnych, którym zależy tylko i wyłącznie na władzy. NIE IDZIEMY NA REFERENDUM!!!!

00


gosc ~gosc (Gość)09.09.2013 16:06

niezależnie od tego czy jesteśmy zwolennikami czy przeciwnikami Pana Prezydenta powinniśmy iść na referendum skoro jest już organizowane to wyraźmy swoją opinie po przez oddanie głosu nie bądźmy biernymi widzami nie rozumiem osób które nawołują do tego aby nie iść na referendum które jest organizowane po to abyśmy mogli wyrazić swoje poparcie albo swój sprzeciw

00


Wyborca ~Wyborca (Gość)09.09.2013 16:02

Pan Sokalski pragnął być w koalicji z Panem Prezydentem. Co mu się tak nagle zmieniło i jest w opozycji? Może jego oferta nie została przyjęta i poczuł się urażony?

00


Antoś Szprycha ~Antoś Szprycha (Gość)09.09.2013 15:52

Wiele osób mówi że gdyby Chojniak dbał o miasto tak ja teraz stara się to robić nie było by mowy o żadnym referendum tym bardziej gdyby takowe było został by spokojnie na stanowisku.Niestety nie sprawdził się jako dobry gospodarz wiecej nie dba teraz o miasto tylko o to by zostać do końca kadencji na stołku.Kto by nie chciał takiej wypłaty!Zwolennicy krzyczący tu na forum najbardziej mają w tym prywatny interes nie mieszkańców gdyby tak było trzeba było wpływać na chojniaka że jest bierny i mało co dla miasta robi!Przestancie w końcu pisac w liczbie mnogiej NIE IDZIEMY NA REFERENDUM!Kto nie pójdzie ten nie pójdzie kto pójdzie to pójdzie proste jak drut!Mógł Chojniak myśleć o mieście i mieszkańcach gdy wybrali go w wyborach.Dostał zielone światło.Teraz dostaje czerwoną kartkę i Wasze powtarzajace się wpisy czasami obrazliwe nic tu nie zmienią.To mieszkańcy podejmia decyzję napewno nie jedni ani drudzy i wbijcie to sobie do głowy raz na zawsze!

00


Nowy komentarz
reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat