metoda sortowania: od najstarszego do najnowszego / najnowszego do najstarszego
Luca ~Luca (Gość)09.09.2013 20:17

hehe właśnie obejrzałem w tv reklamę banku, która była kręcona w Rynku Trybunalskim; cacko

00


sara ~sara (Gość)09.09.2013 20:16

PREZYDENT CHOJNIAK NA TRZECIĄ KADENCJĘ! Pokazał, że póki co nie ma sobie równych.

00


guzgu ~guzgu (Gość)09.09.2013 19:19

fundusze UE dają gwarancje pełnienia dożywotnio funkcji wójta, burmistrza itd.

00


była ~była (Gość)09.09.2013 19:23

Byłam świadkiem przekrętów popełnionych przez p. Chojniaka, których się wypierał patrząc prosto w oczy, więc nie piszcie o jego uczciwości, odpowiedzialności itp.

00


chojniak baj baj ~chojniak baj baj (Gość)09.09.2013 19:32

ale sie tu trolstwa chojniakowego naschodziło.

00


Luca ~Luca (Gość)09.09.2013 19:38

"guzgu" napisał(a):
guzguranga
9 minut temu, 19:19
fundusze UE dają gwarancje pełnienia dożywotnio funkcji wójta, burmistrza itd.

taak? powiedz mi coś więcej o tym, bo myślałem, że prezydenta wybieramy w wyborach samorządowych, dajemy mu mu mandat zaufania na 4 lata, kolejne wybory weryfikują nasz poprzedni wybór itd. W przyszłym roku zweryfikujemy naszego prezydenta i albo przedłużymy mu mandat, albo nie. Z pewnością niektórym radnym podziękujemy serdecznie z pracę w radzie

00


pierwszej klasy obłudnik ~pierwszej klasy obłudnik (Gość)09.09.2013 16:51

mąciwoda.Ludzie mówią że to on chce być prezydentem ja za takiego gościa dziękuję NIE IDĘ NA REFERENDUM

00


Jak się nie wstydzi pan tomasz tak kłamać z premedytacją ~Jak się nie wstydzi pan tomasz tak kłamać z premedytacją (Gość)09.09.2013 16:54

wstyd

00


mom ~mom (Gość)09.09.2013 17:01

"sara" napisał(a):

które kółko różańcowe reprezentujesz ..

00


sara ~sara (Gość)09.09.2013 17:15

"Domina" na portalu piotrkowtrybunalski.naszemiasto.pl (artykuł: Bez ściemniania. Referendalnie aferalnie)domaga się wykazania jakichkolwiek kwalifikacji obecnej władzy Piotrkowa do sprawowania tego urzędu. Oto moja odpowiedź: ... Pan Krzysztof Chojniak ma wykształcenie wyższe, wieloletnie doświadczenie w pracy samorządowej jako radny, pięcioletnie doświadczenie jako wiceprezydent Piotrkowa. Obecnie pełni drugą kadencję na stanowisku prezydenta miasta. Wskaż osobę z większymi predyspozycjami od niego. CHOJNIAK JEST THE BEST. NA REFERENDUM NIE IDZIEMY, bo to pic na wodę fotomontaż.

00


Nowy komentarz
reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat