metoda sortowania: od najstarszego do najnowszego / najnowszego do najstarszego
fogg ~fogg (Gość)09.09.2013 21:27

do sara i Luca:
odnośnie Rynku, faktycznie wypiękniał - szczególnie z murkiem za JEDEN MILION POLSKICH ZŁOTYCH
Zmieńcie dilera, albo bierzcie połowę

00


Q ~Q (Gość)09.09.2013 21:21

"sara" napisał(a):
BRAWO PANIE PREZYDENCIE. Słuszna inwestycja.


Myślę że każdemu z nas należą się brawa, w końcu duża część z nas dorzuciła się do tej inwestycji płacąc, między innymi, jeden z najwyższych w okolicy podatków od nieruchomości. Jutro idę pogratulować sąsiadowi:)

00


Okay ja idę na referendum odwołać Chojniaka ~Okay ja idę na referendum odwołać Chojniaka (Gość)09.09.2013 21:04

Do Luca i Sara:
Prowadzicie tą jałową dyskusje sami ze sobą. Jeżeli jesteście tak pewni zwycięstwa w referendum to czego się boicie?
Po co te ulotki "Nie idziemy na referendum" wrzucane do naszych skrzynek na listy a nawet pod drzwi? Nawet kapłanów nakłaniacie do propagandy. A kto zastawił szkoły i przedszkola pod zaciągniętą pożyczkę w WFOŚiGW w Łodzi jak nie Chojniak? Jeżeli miasto nie spłaci pożyczki to nasze szkoły i przedszkola oraz stołówki szkolne bo też zostały zastawione, zostaną zajęte przez komorników. To jest wasz prezydent? Idźcie spać bo zaśpicie do szkoły.

00


mala668 ~mala668 (Gość)09.09.2013 21:02

Kiedyś mieli problem ludzie Anty...że są odnawiane kamienice-bo nie będzie zysku (chodzi o stare filmy) Niestety czas płynie i technika też!!!

"sara" napisał(a):

00


szkoda słów ~szkoda słów (Gość)09.09.2013 20:46

Kiedys na to forum wchodziło się z chęcią,teraz dziadostwa się naschodziło i nie można już czytać tego barachła.
Czy osoby odpowiedzialne na forum nie widzą chamstwa w wykonaniu zwolenników chojniaka?

00


asik ~asik (Gość)09.09.2013 20:50

Ciagle tylko rynek i rynek. Rzygac sie chce. Ile placa od kazdego wielbiacego "pana prezydenta" postu? Czy warto dla tych pieniedzy wypisywac talie peany?

00


sara ~sara (Gość)09.09.2013 20:43

"Luca" napisał(a):

W Piotrkowie dzieje się coraz więcej, miasto chętnie przyjmuje gości, którzy tu przyjeżdżają i korzystają z jego uroków i atrakcji. Filmowcy chcą kręcić tu filmy czy reklamy, zwłaszcza, odkąd Rynek wypiękniał. BRAWO PANIE PREZYDENCIE. Słuszna inwestycja.

00


Luca ~Luca (Gość)09.09.2013 20:34

w jedynce było po głównych wiadomościach i tvp info. Pięknie wygląda nasz rynek, chyba to reklama wbk ,czy jakiś banków spółdzielczych. Przed kilku laty mógł robić za getto, a dzisiaj jest się czym pochwalić

00


asik ~asik (Gość)09.09.2013 20:22

A co mnie interesuje jak wygladalo miasto kiedys a jak wyglada teraz! Czy wygladem miasta ludzie zyja? Moze i jest ladniej ale oplaty i podatki lokalne dobijaja ludzi. Finansowo to miasto popada w ruine!

00


sara ~sara (Gość)09.09.2013 20:21

"Luca" napisał(a):
[/c[cytat="Luca"]

Na jakim kanale to cacko?

00


Nowy komentarz
reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat