Niech będą dwa tylko zapisać żeby pis nimi rządził będzie wówczas więcej miejsc dla pisiewiczow. Bo tak to muszą w Bełchatowie dobrych fuch sobie szukać biedactwa
Nie ma mowy mieszkańców chłopskiej powiatu jest dużo więcej niż miasta i to oni w radzie tego nowego powiatu położą łapę na pieniądzach dla.miasta i taka wola czy Moszczenica będzie miała jeszcze lepiej. Nie pozwalam . Piotrkowianin
To niech miasto jako powiat grodzki zacznie realizować swoje obowiązki w zakresie zdrowia i nie będzie nikt musiał decydować i utrzymywać tych przychodni miejskich kosztem przychodni na wsiach. Przecież teraz powiat ziemski musi dokładać do mieszkańców nie swojego powiatu. Jako mieszkaniec gminy wyrażam swój sprzeciw na finansowanie z moich pieniędzy służby zdrowia dla mieszkańców miasta będącego innym powiatem. Dlatego wolę żeby zostało tak jak jest. Inaczej gminy zostały by oprawione ze swoich pieniędzy na drogi , szkoły itd. O wszystko do miasta by poszło.
Ja jestem za przyłączeniem naszej metropolii do metropolii warszawskiej.Mam nadzieję, że ktoś z partii panów zauważy głos suwerena - może np. poseł z Piotrkowa Macierewicz, dla którego wstrzymują ruch na ulicy by mógł bezpiecznie przejść.
Z artykułu wynika że ten wojtysiak na starostę połączonych powiatów się nadaje. Bo nie musiał się liczyć z mieszkańcami miasta a jednak chciał wsłuchać się w ich głosy i narazić na ich krzyki
Tylko jeden powiat bez żadnego starostwa i chłopstwa powiązanego z PSL. Dlaczego ktoś z Wolborza czy Woli K.ma decydować czy przechodnia ma istnieć lub nie.Mają swoje gminy. Temat dla posła Maciarewicza by zrobić jeną powiatową administrację w Piotrkowie na bazie UM.
Lepiej niech zostanie tak jak jest . Wieś niech sie sama rządzi i miasto też.
Ile to oszczędności na tzw. kosztach urzędniczych. Miliony złotych. Jeden, jeden, jeden, jeden, jeden.
Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!
Życzymy miłego przeglądania naszej strony!