metoda sortowania: od najstarszego do najnowszego / najnowszego do najstarszego
Biskup ~Biskup (Gość)13.03.2015 08:13

a co na to ares1 ???

54


ech ~ech (Gość)13.03.2015 09:44

Czy na miejscu jest ,że na pierwszej stronie pokazujecie takie wyuzdane zdjęcie.Na tą stronę wchodzą również dzieci.

103


mol molranga13.03.2015 10:43

Czy Tomasz Stachaczyk i Beata Hołubowicz-Stachaczyk lubią wyuzdany seks?

44


kolololo ~kolololo (Gość)13.03.2015 11:06

aj jak ja to luuuuubbbbbiiięęęęęęę

20


mol molranga13.03.2015 11:31

Brakuje mi informacji co należy sobie wsadzić i gdzie by być jak najbardziej postępowym i być europejczykiem najwyższej klasy.

76


jajaja ~jajaja (Gość)13.03.2015 12:10

Ares ja piszę poważnie.
Wyobraź sobie sytuację; Siedzi przy stole kilka poważnych osób, rozmawia na poważne tematy. Wchodzi nagle małolat w koszulce z napisem "nie pierdzieć w towarzystwie". Niby ok, bo nikt nie lubi wąchać gazów trawiennych, ale raczej jest już podejrzany bo obnosić się z taką oczywistością to idiotyzm. Rzuca zdawkowo jedno zdanie NIBY na temat i puszcza śmierdzącego bąka. Mało tego, głupio się uśmiecha co chwila. A wyprosić go nie można, bo to publiczne miejsce... . Takie mam o tobie wyobrażenie. Nie chcę tu dyskutować, bo po prostu śmierdzisz :/ więc wychodzę.

34


ares1 ~ares1 (Gość)13.03.2015 05:46

A co na to kościółek??? :)))

1113


~PT ~~PT (Gość)13.03.2015 12:44

Zawsze gdy czytam o namowach do przekraczania granic, zastanawiam się czy osoba to mówiąca jest czystym "teoretykiem w mowie" czy mówi to na swoim sprawdzonym przykładzie, dlatego namawia innych.

61


kowboj ~kowboj (Gość)13.03.2015 13:13

Z tą panią z pejczem to i nawet. Pod warunkiem że na pewno jest kobietą. Pejcz niepotrzebny.

43


jajaja ~jajaja (Gość)13.03.2015 09:08

Aresie twoje logo przeczy twoim wypowiedziom. A kościółek stoi tam gdzie stał. Natomiast Kościół nie zabrania seksu. Tylko, że do tego propaguje wierność. Zanzi ma rację. Dla tego należy pamiętać, że człowiek zawsze ma fantazje! I pewne rzeczy, zachowania powinny zostać w tej sferze. Próbując i stosując nowe rzeczy po jakimś czasie sięga po więcej. To logiczne, poprzeczka się podnosi. Trzeba umieć nie stracić głowy, jak ze wszystkim. Ares a w ogóle co ty tu z Kościołem wyjeżdżasz? Ksiądz Ci karteczki nie podpisał po spowiedzi?

123


Nowy komentarz
reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat