Może zrobić tam jakiś hotel dla urzędników żeby nie musieli w autach się ukrywać i romansować jak nastolatkowie?
Niedorajdy, dla was takie info. Załatwił że niby nic nie robi no ale już nadzór ooooo tak będzie nakładał kary. Kupił polegało, załatwił żeby nagłośnić i będzie zburzone. Za to działka wartka będzie miliony. Będzie musiał wyburzyć bo zagraża nadzorowi budowlanemu no i ratuszowi.
I teraz wystarczy właściciela zmobilizować konkretną opłatą za zajęcie pasa drogi tymi rusztowaniami
A może zrobić tam taki nowoczesny dom seniora z pokojami dla małżeństw jak powstał w w Sulejowie po domu dziecka ?
TO się nadaje do zepchnięcia - należało by cały kwartał zepchnąć w ulicach Stronczynskiego, Toruńska i Woj polskiego. A w miejsce opracować z mądrym konserwatorem niwoczesne budynki w nowych technologiach nawiązujących wyglądem do obecnych. Od 30 r wchodzi dyrektywa UE o 0 emisyjnych budynkach a te stare rudery świeca w kamerach termowizyjnych i sa drogie w eksploatacji nawet po remoncie stwarzają problemy dla zarządców i właścicieli
Postawione rusztowania zajmują część mienia komunalnego (chodnik) czy Andrzej ma na to zgodę i czy MISATO BĘDZIE POBIERAŁO OPŁATĘ ZA UDOSTĘPNIENIE PASA DROGOWEO. Jeżeli tak to Andrzej będzie słono płacił. Ciekaw jestem co w tym temacie ma do powiedzenie Prezydent.
O Andrzeju będzie w tym roku jeszcze bardzo głośno , tylko zamiast nazwiska będą podawać pierwszą literę
Ciekawe czy miasto wywiązało się z obowiązku wynikającego z art. 110 ustawy o ochronie zabytków!
Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!
Życzymy miłego przeglądania naszej strony!