metoda sortowania: od najstarszego do najnowszego / najnowszego do najstarszego
halo5 ~halo5 (Gość)30.09.2016 13:27

Popieram. Precz z kaczystanem!

2018


Gosia ~Gosia (Gość)30.09.2016 14:04

Derty puknij się w łeb, pomyśl zanim cos napiszesz o ile masz mózg. Jak tacy mądrzy są to niech urodza chore dziecko, ciekawe co wtedy pomysla. PIS trzeba odciąć od władzy bo z chwili na chwilę jest coraz gorzej.

1915


sklave sklaveranga30.09.2016 14:15

Pierwsza dama milczy a mogłaby wiele dobrego zrobić. W internie znajdziemy nawet gotowy apel specjalnie napisany dla „pierwszej damy”:
Drogie Polki, Drodzy Polacy!
Decyzja o posiadaniu dziecka była jedną z najlepszych w moim życiu. Przekonujemy się o tym z mężem każdego dnia. Gdyby czas się cofnął, podjęłabym ją po stokroć ponownie.
Problem w tym, że niektórym z nas odmawia się tej decyzji brudną, brutalną przemocą. Niektórym z nas odmawia się tej decyzji nawet, gdy chodzi o nasze własne życie. Nie wiem, co bym na ich miejscu zrobiła. Wiem jednak, że miałam ślepe szczęście nie znaleźć się w tak dramatycznej sytuacji.
Dlatego w obliczu ich wyboru powinnam milczeć. Ale parlament ma w tej sprawie inne zdanie.
I choć dla mnie człowiek powstaje w chwili poczęcia, i choć nie zobaczycie mnie na Strajku Kobiet, to zdaję sobie sprawę, że w Polsce żyją kobiety i mężczyźni wyznający inną niż moja wizję świata. Jedno nas jednak łączy. Podzielamy wizję świata, w której kluczowe decyzje powinniśmy podejmować sami.
Na dobre czy na złe, ale sami.
A czasami same.
Dziękuję za uwagę.
Szkoda że to tylko mrzonka pierwszej damy a nie życzenie Pierwszej Damy.
Więcej na http://sklave.manifo.com/

88


444 ~444 (Gość)30.09.2016 14:29

Kazde życie jest bezcenne ?To weźcie ratujcie ludzi z Syrii.Ich stworzył ten sam Bóg!!!!!!

127


kargul ~kargul (Gość)30.09.2016 14:34

w poniedziałek o 8-ej a moja w robocie

76


Teżbleki ~Teżbleki (Gość)30.09.2016 15:32

Najlepiej walczy o prawa kobiet feministka Taura Slade.............

31


Fatal Fatalranga30.09.2016 16:00

Czemu nikt spośród tutaj krzyczących nie wspomni słowem o CETA i TTIP? Z daleko widać, że cały szał macic jest stworzony po to byt przyćmić podpisanie tych umów... ustawę aborcyjną mogą zmienić zawsze. Natomiast wycofać z tych umów nie będzie tak łatwo... Przykre, że nasze lokalne media też dały się nabrać...

Komentarz był edytowany przez autora: 30.09.2016 16:02

150


Nie zabójca ~Nie zabójca (Gość)30.09.2016 17:33

Więzienie dla morderców :)

49


dana ~dana (Gość)30.09.2016 14:39

Jeżeli Park Jana Pawła II wybrano celowo to grube przegięcie...

2116


kobieta! ~kobieta! (Gość)30.09.2016 14:00

ludzie przeczytajcie tą ustawę.Nie róbcie cyrków!Jestem kobietą.Nie jestem fanem PIS-u.Nie ma nic niepokojącego w tej ustawie! czytajcie ze zrozumieniem! nie dajcie się omamić mediom które szukają sensacji.

2530


Nowy komentarz
reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat