metoda sortowania: od najstarszego do najnowszego / najnowszego do najstarszego
Kierowca ABCD ~Kierowca ABCD (Gość)10.12.2014 14:25

Poziom nauczania w niektórych szkołach nauki jazdy gwałtownie spada . Niektóre osoby , które przychodzą na kurs nie nadają się do prowadzenia pojazdów mechanicznych - powinny być wprowadzone obowiązkowe badania psychotechniczne na kategorie B. Egzamin teoretyczny pod względem trudności i czasu nawiązuje do sytuacji drogowych , jeżeli ktoś tego nie rozumie to trudno. Natomiast na ulicy szaleńców nie brakuje , a idą święta to sami jeszcze zobaczycie co będzie się działo pod sklepami itd.

40


xozxoz ~xozxoz (Gość)10.12.2014 17:24

no taa 130 zł*120= 15600zł dziennie co daje 109 tys tygodniowo rzeczywiście mało :(

50


zdająca. ~zdająca. (Gość)10.12.2014 22:23

Gdyby egzaminatorzy nie byli aż tak gburowaci i nie stresowali zdających to zdecydowanie zdawalność byłaby większa.

40


Pietrek Pietrekranga11.12.2014 00:04

"Kierowca-ABCD" napisał(a):
powinny być wprowadzone obowiązkowe badania psychotechniczne na kategorie B

Co dadzą Ci takie badania?

"Kierowca-ABCD" napisał(a):
Niektóre osoby , które przychodzą na kurs nie nadają się do prowadzenia pojazdów mechanicznych

Dlatego moim zdaniem powinno być tak nie zdasz 3 razy robisz doksztalt i jeszcze jedna szansa. Nie zdasz czyli sie nie nadajesz. A nie jak co niektorzy. Kolezanka mojej corki 4 razy testow nie zdala. To trzeba byc debilem zeby cos takiego zrobic.A co do testow to 3 razy nie zdasz to wypad i tyle. Nie nadajesz sie. I egzaminatorzy powinni miec placone miesiecznie a nie bonusy za liczbe oblanych. Jesli 3 razy nie zdasz to 4 masz za darmo to by tez rozwiazalo troche ta beznadziejna sytuacje ze jezdzac caly egzamin ciagle egzaminator szuka na Ciebie haka.

20


brd ~brd (Gość)11.12.2014 12:10

A gdzie się podział mój wcześniejszy komentarz?
Od kiedy to egzaminator ma płacone bonusy za liczbę oblanych?
Powodami niskiej zdawalności są:
- taki a nie inny system szkolenia i egzaminowania,
- niska jakość kształcenia w auto szkołach,
- brak zaangażowania kandydatów - "aby tylko zdać",
- brak predyspozycji, których bez odpowiednich badań nie da się orzec.

12


ares1 ~ares1 (Gość)11.12.2014 13:07

"brd" napisał(a):
Powodami niskiej zdawalności są:
- taki a nie inny system szkolenia i egzaminowania,
- niska jakość kształcenia w auto szkołach,
- brak zaangażowania kandydatów - "aby tylko zdać",
- brak predyspozycji, których bez odpowiednich badań nie da się orzec.


Chyba błysnął ktoś z WORD-u :))) Tylko zapomniał wspomnieć o widzi mi się egzaminatorów!Te osoby również powinny być kontrolowane oczywiście nie informując ich o tym.Ciekaw jestem ile tych osób jezdzi prawidłowo bo wątpię że takowi są :)))

40


kierowca ~kierowca (Gość)11.12.2014 14:33

Smieszą mnie komentarze że egzaminatorzy gburowaci i stresują,jak ktoś potrafi jeździć to zda,rozumiem że można się pomylić i raz góra dwa razy powtarzać praktyczny ale jeżeli ktoś nie zdaje teorii to znaczy że się nie nadaje na kierowce.

12


Nowy komentarz
reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat