metoda sortowania: od najstarszego do najnowszego / najnowszego do najstarszego
RTS ~RTS (Gość)21.06.2009 21:17

Nie no z frekwencją 300 osobową to grubo przesadziliście!!!W ostatnim sezonie 300 osób to było chyba na 5 spotkaniach. Piotrkowianie po prostu nie utożsamiają się z tym klubikiem. Piotrcovia czy Polonia mają dużo lepsza frekwencję.

00


kibic ~kibic (Gość)22.06.2009 12:40

a ja wiem czemu mało kibiców przychodzi na concordie dlatego iz sporo czesc młodych ludzi z piotrkowa kibicuje łks a ten zaprzyjazniony jest z gks bełchatów a concordia trzyma z widzewem.Sam wiem bo ci sami ludzie byli kiedys za Widzewem

00


koszmar ~koszmar (Gość)22.06.2009 13:56

"kibic" napisał(a):
concordia trzyma z widzewem.Sam wiem bo ci sami ludzie byli kiedys za Widzewem

Ale czy Widzew trzyma z Concordią? Concordia ma tylko widzów a nie ma kibiców.

00


PIOTRCOVIA PANY TEGO MIASTA!!! ~PIOTRCOVIA PANY TEGO MIASTA!!! (Gość)22.06.2009 16:52

ty chyba w jakims innym miescie mieszkasz RTS FCP-tak jest kasier,jeden koleś trafnie napisał o powiązaniach kibicowskiech,młodzi są za ŁKS-em-ten ma układ z GKS B-tów,pozosałe "jednostki"z konkordii są za Widzewem,którego w Piotrkowie coraz bardziej nienawidzi się.Pisz sobie FCP lub jak chcesz.Prawda jest taka że konkordii nie ma,mieli swoje "5 minut" 2-3 lata temu ale nie wykorzystali okazji,wy też jesteście coraz bardziej ganiani przez ŁKS,i nie ściemniaj że tak nie jest,kiedyś wyjście w koszulce Widzewa nie zagrażało bezpieczeństwu,jak jest teraz w Piotrkowie sam wiesz najlepiej.Co do Piotrcovii to "świeża krew" coraz lepiej ma się w organizacji swoich poczynań i jeśli nie pójdą drogą zks-u sprzed 2-3 lat to będą drugą siła w mieście po ŁKS-ie,który jest bezapelacyjnie poza zasięgiem

00


michaello ~michaello (Gość)22.06.2009 17:49

Cytuję:
~PIOTRCOVIA PANY TEGO MIASTA!!!

którego miasta? Gutowa?

00


PIOTRCOVIA  NA ZAWSZE!!! ~PIOTRCOVIA NA ZAWSZE!!! (Gość)22.06.2009 18:24

"michaello" napisał(a):
którego miasta? Gutowa?

na razie grają w Gutowie,bo jak się pewnie domyślasz ptaszysko zburzyła stadion.A ty jedź lepiej kibicowac pod Łódź(powiat Wschodni) krzykaczu internetowy.STRACH nie pozwala ci wyjść na miasto w koszulce twojego podmiejskiego klubiku,w koszulce Piotrcovii można swobodnie chodzić i nic nikomu przynajmniej nie szkodzi.ponapinaj się jeszcze przed kompem,tu nic ci nie grozi hoolsie netowy.p.s.Przynajmniej najwierniejsi nie odwrócili się od Piotrcovii kiedy ta staczała się w 2003 roku,a ty i inne chorągiewki krzyczycie jak wam wiatr zadmucha.

00


michaello ~michaello (Gość)22.06.2009 19:02

tak się składa że jestem kibicem legii i ze swoimi sympatiami się nie kryję.

00


rovic ~rovic (Gość)22.06.2009 19:45

Nie da się lubić prezesa DZ.

00


kasier81 ~kasier81 (Gość)24.06.2009 15:57

a ja tam wiem swoje ze kibice piotrcivi nic tu nie znacza i nie beda zadna sila w tym miescie lks tez sie skonczy kwestia czasu i zostaje tylko RTS ktory byl jest i bedzie w naszym miescie .

00


Nowy komentarz
reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat