metoda sortowania: od najstarszego do najnowszego / najnowszego do najstarszego
ja ~ja (Gość)17.11.2013 11:49

Ludzie na księzyc jeżdza i wstyd ze do piotrkowa nie ma czym dojechac, porazka!!!!!!!!!!

00


pytong ~pytong (Gość)17.11.2013 12:18

Mysle że wiekszosc ludzi ma teraz samochod,czasem każdy w rodzinie.Ale fakt jest faktem że osoby starsze itp to jest problem.

00


psina lesina ~psina lesina (Gość)17.11.2013 12:19

"ja" napisał(a):
Ludzie na księzyc jeżdza


bez komentarza.

00


EPIkiller ~EPIkiller (Gość)17.11.2013 12:22

"ja" napisał(a):
wstyd ze do piotrkowa nie ma czym dojechac


Sprzedaj ze 3 prosioki i kup se na giełdzie golfa 2.

00


BLEKI BLEKIranga17.11.2013 12:59

a może poszukać by pomocy w Starostwie? Tam pierdzistołków mnóstwo, a jak nie pomogą to pójść i zagłosować - może na innych - oby nie pierdzistołków.

00


luzik ~luzik (Gość)17.11.2013 16:29

"EPIkiller" napisał(a):
Sprzedaj ze 3 prosioki i kup se na giełdzie golfa 2.


Arogancja i chamstwo w jednym. To o komentatorze i jego komentarzu.
Oczywiście, zdaniem niektórych najlepiej jest zostawić ludzi samych sobie i już. Tyle tylko, że jeśli mamy konsekwentnie stosować taką zasadę, to zwińmy drogi, które wybudowaliśmy jako zorganizowane społeczeństwo i niech każdy radzi sobie jak chce. Nawet prosiak w beemwicy za 150 albo i 200 tysięcy.

00


Ktośzainteresowany ~Ktośzainteresowany (Gość)17.11.2013 18:12

"EPIkiller" napisał(a):


Mam już drugiego golfa mk2 i mam to auto z wyboru, lubię klasyki!! nie rozsądzaj o ludziach po autach jakimi jeżdżą, sam dobrze wiem dla przykładu, że w Woli mieszka dużo starszych osób i wątpię, aby mieli auta. Dla nich te połączenia mogą być kluczowe! Również jak dla miejscowości dalej położonych Bogdanowa itp. itd. Nie każdy mimo obecnego stanu motoryzacji w naszym kraju musi mieć samochód i być urodzonym kierowcą!!

00


dobrze mówi ~dobrze mówi (Gość)17.11.2013 18:34

"BLEKI" napisał(a):
BLEKIranga
6 godzin temu, 12:59
a może poszukać by pomocy w Starostwie? Tam pierdzistołków mnóstwo, a jak nie pomogą to pójść i zagłosować - może na innych - oby nie pierdzistołków.

00


EPxxx ~EPxxx (Gość)17.11.2013 19:30

szkoda że mzki z Piotrkowa nie mają tam trasy.

00


lusia ~lusia (Gość)17.11.2013 19:49

Ludzie wy nie macie pojęcia jak to jest nie mieć czym dojechać do miasta, bo widzę że tutaj się wypowiadają co mają auta i maja gdzieś że biednych ludzi nie stać, żeby kupić sobie samochód. Kłopot jest duży z tymi dojazdami na linii Piotrków-Bogdanów bo właściciel owej firmy chce zrezygnować w ogóle, bo ma jak to określił "bardziej rentowne trasy, a nie będzie przecież dokładać do kursu" To nic że kierowcy go oszukują na każdym kroku...

00


Nowy komentarz
reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat