metoda sortowania: od najstarszego do najnowszego / najnowszego do najstarszego
assa ~assa (Gość)25.07.2015 11:08

"Agencje pracy tymczasowej, z którymi zresztą współpracujemy, nie są w stanie przejąć wszystkich naszych obowiązków - tłumaczy dyrektor PUP w Piotrkowie Henryka Gawrońska. - Musi istnieć instytucja, która będzie pełniła kontrolę nad rynkiem osób bezrobotnych, nie wyobrażam sobie kraju bez urzędów pracy..."
No pani Gawronska sobie nie wyobraza kraju bez urzedow pracy,bo jak by stracila teraz prace, to gdzie by ja znalazla?W manpowerze? I sama musialaby szukac. A tak ciepla posadka jest!

262


luzik luzikranga25.07.2015 23:20

1) Zlikwidować SENAT! To setka pierdzących w stołki darmozjadów trwoniących nasze pieniądze na tysiące sposobów (diety, zagraniczne delegacje, obiadki w wykwintnych restauracjach, biura parlamentarne, kilkuset pracowników obsługi i kilkuset specjalistów piszących "analizy").
2) Zlikwidować IPN, firmę siejącą nienawiść, na utrzymanie której co miesiąc musi płacić podatki blisko 80 tysięcy pracujących Polaków (w przeliczeniu na emerytów byłoby ze 150 tysięcy ludzi).
3) WORD - firmy żyjące z uwalania kandydatów na kierowców, nie zaś ich szkolenia, firmy produkujące co roku kilkadziesiąt z reguły bzdurnych i niczego nie usprawniających nowelizacji przepisów o ruchu drogowym.
4) Zlikwidować ordynariaty polowe w wojsku, policji i w innych służbach mundurowych produkujące tysiące kapelanów na wyższych stanowiskach oficerskich, dziesiątki generałów oraz zero patriotyzmu i zero zdolności bojowej.
Reszta propozycji - za jakąś chwilkę...

Komentarz był edytowany przez autora: 25.07.2015 23:22

91


kabanos ~kabanos (Gość)26.07.2015 07:22

Stanowiska urzędnicze tworzą parlamentarzysci którzy odchodząc z sejmu lub senatu robią sobie zaplecze w których lokują swoje rodziny i znajomych.Patologią jest to że potrafią nawet prawo zmienić żeby dane instytucje okazały się niezbędne .
Jestem za całkowitą wolnością i uproszczeniem podatków i innych bzdur, wtedy te wszystkie darmo zjady pójdą na zieloną trawkę co pozwoli na lepsze finansowanie np. służy zdrowia lub emerytur.

50


Muzyk Amator ~Muzyk Amator (Gość)26.07.2015 09:36

Ja proponuje zlikwidować Miejską Orkiestrę Dętą - nigdzie się nie pokazują
Dziś święto miodu a wystąpi orkiestra z Kamieńska
Za tydzień Biesiada Piwna a wystąpi orkiestra z Rozprzy
Jaki jest cel utrzymywania ich ?

60


gość ~gość (Gość)26.07.2015 11:26

A ja jestem za likwidacją agencji towarzyskich.

32


BLEKI BLEKIranga26.07.2015 11:42

"Musi istnieć instytucja, która będzie pełniła kontrolę nad rynkiem osób bezrobotnych, nie wyobrażam sobie kraju bez urzędów pracy..." - ojoj - a mogę sobie wyobrazić! Mogę sobie wyobrazić bez chorób, wojen - bez Straży Miejskiej, KRUS-u, jakichś niepotrzebnych wiceprezydentów, bez Pełnomocników Prezydenta Miasta ds. Profilaktyki i Rozwiązywania Problemów Alkoholowych,
Zdrowia i Pomocy Społecznej, bez wazeliniarzy różnej maści którzy tylko sobie o wszystkim przypominają przed wyborami, mogę sobie wyobrazić Polskę bez urzędów pracy.

51


BLEKI BLEKIranga26.07.2015 11:44

za takie słowa Gawrońska wyrzuciłbym cię z pracy

20


Czyściciel ~Czyściciel (Gość)26.07.2015 17:20

Moja propozycja:

Komentarz łamie prawo i regulamin

Moderator: tresc informacji

00


takigość ~takigość (Gość)26.07.2015 20:08

i nikt nie chce zlikwidować UM w Piotrkowie ?!? o rany...

30


Exploit ~Exploit (Gość)27.07.2015 01:22

Likwidacja obecnego rządu!!!!

30


Nowy komentarz
reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat