metoda sortowania: od najstarszego do najnowszego / najnowszego do najstarszego
Al Bundy ~Al Bundy (Gość)23.08.2013 07:35

Kiedy ta metoda "na wnuczka" weszła do użytku, to dzisiejsi staruszkowie byli całkiem sprawni, kumaci i "na chodzie". Nie pamiętam dokładnie, ale metoda ma chyba ze dwadzieścia lat lub nawet więcej. Kiedyś było mi żal tych oszukanych starszych ludzi, dziś podchodzę do takich informacji zupełnie beznamiętnie. Chyba to już za bardzo spowszedniało. Kiedyś były inne czasy, nie każdy członek rodziny miał w domu telefon. Dziś każdy ma telefon komórkowy, o kontakt znacznie łatwiej. Dziwi zatem ten pośpiech w dawaniu pieniędzy, jak by nie można było zadzwonić w pierwszej kolejności do "wypadkowicza", a jeśli by nie odebrał, to do innych członków jego rodziny... Krótko po telefonie "wnuczka" pojawia się ktoś obcy i dziadek/babka od razu wręczają plik banknotów. Coś wyjątkowo dobrze się powodzi dzisiejszym staruszkom, skoro mają "pod ręką" po kilka, kilkanaście czy nawet kilkadziesiąt tysięcy poodkładane. Gdyby do mnie ktoś przyszedł z prośbą o parę tysięcy, to bym nie dał, bo po prostu nie mam tyle odłożone. No tak, zapewne będąc emerytem będę miał takie sumy... A ch**a tam będę miał... Oficjalnie już mówią, że będzie można liczyć na emeryturę rzędu 40% ostatnich zarobków... A być może mniej lub nawet nic... Tak, wiem, cyniczny jestem, ale wybaczcie - trudno mi wykrzesać współczucie dla tych "biednych" ale za to bardzo naiwnych staruszków...
Metoda "na wnuczka" umrze śmiercią naturalną. Dziś posiadanie dziecka staje się luksusem, na który nie każdego stać, więc i wnuczków wielu dzisiejszych młodych się nie doczeka...
Jak przyjdzie mi dostawać głodową emeryturę, to nie pozostanie nic innego, jak się uaktywnić i rąbać młodych zamożnych naiwniaków metodą "na dziadka" - poziom inteligencji stopniowo się obniża, więc widzę dla siebie pewne szanse... :)))))
Dobra, Wy tu płaczecie nad losem oszukanych dziadków, a ja taki cyniczny... Macie tu coś na poprawę humoru - jak widać nie każdy dziadek to łatwa ofiara:
http://www.wykop.pl/link/1616587/nozownik-znokautowany-przez-72-letniego-emerytowanego-boksera/

10


beata ~beata (Gość)23.08.2013 14:13

Niestety, podzielam zdanie poprzednika.

00


Nowy komentarz
reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat