metoda sortowania: od najstarszego do najnowszego / najnowszego do najstarszego
ktosik ~ktosik (Gość)15.10.2015 12:46

nie ośmieszaj się Heinzel,

243


brrrrrrrrrr ~brrrrrrrrrr (Gość)15.10.2015 12:48

Świętszy od Papieża co będzie przed wyborami?

132


ciekawy ~ciekawy (Gość)15.10.2015 13:10

ciekawi mnie jedno, dlaczego twarzą fundacji jest mężczyna, którego problem podejmowania decyzji uratować życie czy nie, bezpośrednio nie dotyczy? dlaczego o najtrudniejszej decyzji w życiu kobiety najwięcej mają do powiedzenia mężczyźni?

203


żyjątko ~żyjątko (Gość)15.10.2015 13:22

Lesina 23 ma ciasny umysł.Ma wielkie szczęście iż może się teraz wypowiadać, też była kiedyś płodem, embrionem, zarodkiem czy dzieckiem -jak zwał tak zwał. Bez wątpienia dane jej było się urodzić. A gdyby ją tak zresetowali poprzez aborcję to pewnie jej wypociny nigdy nie pojawiłyby się w komentarzach. Pozdrawiam - szczęśliwy Żyjący.

414


Alun ~Alun (Gość)15.10.2015 13:39

Prawdziwy katolik nie potrzebuje zakazów i nakazów . Bo prawdziwy katolik nigdy nie kłamie , zawsze pomaga nie kradnie a i aborcji nie zrobi . Więc pytam dla kogo ta kampania? I po co ? . Pewnie niedługo dowiemy sie jaka jest prawdziwa intencja.

180


żyjątko ~żyjątko (Gość)15.10.2015 13:26

Do Ciekawego. Bo bez faceta nie ma dzidzusia. Czy to rozumiesz. To są podstawy edukacji. Pozdrawiam.

14


żyjątko ~żyjątko (Gość)15.10.2015 14:23

Do Ciekawego. A ty wiesz, tyle co zjesz. Taaaa facet to świnia - nie obrażając świń. Poza przyjemnością dla fallusa nic go nie interesuje. Proszę nie obrażaj mego intelektu. Jestem wrażliwym kochającym facetem. Mam serce, wiem co to miłość i wreszczcie zrozum że faceci też mają prawo wypowiadać się w sprawach dzieci. Pozdrawiam - Żyjątko .

27


żyjątko ~żyjątko (Gość)15.10.2015 14:02

Do Lesiny 23. Czytaj ze zrozumieniem. Nie obrażaj downów. Ucz się , potem komentuj. Wreszczcie - czy ty czasem nie zostałaś poczęta poprzez akt gwałtu?. Obecnie niczego nie można być pewnym. Pozdrawiam Żyjątko.P.S. A może ja również zostałem poczęty w wyniku gwaltu?. Jeśl tak to cieszę się iż ŻYJĘ !!!!!!!!!!!!!

38


inny ~inny (Gość)15.10.2015 14:43

Patrząc na takie Akcje jestem jeszcze bardziej za aborcją, a czasami nawet za eutanazją ...

193


Lesina23 Lesina23ranga15.10.2015 12:51

Hmm może mi ktoś wytłumaczyć tak szczerze, co kogo obchodzi czy ktoś zrobił aborcję a kto nie? Aborcja powinna być w 100% legalna (oczywiście nie na koszt NFZ, tylko prywatnie). Każdy ma swoje sumienie i wiedzę. Co kogo obchodzi że ktoś miał aborcje czy nie? Jeśli ta fundacja tak dba o dzieci to niech zacznie wspierać żywe głodujące dzieci, dzieci w domach dziecka itp. Dlaczego w tym kraju wszyscy zajmują się aborcją, biednymi pieskami w schroniskach, a nikt się nei zajmuje biednymi i potrzebujących pomocy??

3010


Nowy komentarz
reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat