metoda sortowania: od najstarszego do najnowszego / najnowszego do najstarszego
Piotrkowianin Piotrkowianinranga12.07.2013 12:02

"kumaty" napisał(a):
Czy ty w ogóle kumasz o co biega ?

Nie kuma, bo wapno jej mózg wyczyściło.

00


luzik ~luzik (Gość)12.07.2013 13:58

".gosc" napisał(a):
Bo jeżeli jakiś kacyk będzie to ja nie jadę. Już patrzeć się na nich nie mogę.


Ja też tak mam od dawna - ale pojadę. Bo tu chodzi o SPRAWĘ, nie zaś o jakichś pajaców.

00


luzik ~luzik (Gość)12.07.2013 14:09

"Marrio" napisał(a):
w działalności takiej trzeba dokładać pieniążki na lewo i prawo, a nie spodziewać się, że można za nie przeżyć od sesji do sesji.


Pokaż mi radnego, który finansuje swoją "działalność publiczną" z własnej kasy !!!
Powiem więcej, większość z nich pcha się do rady nie tyle dla kasy, ale z powodu swojej pychy, próżności albo nawet i głupoty. I wierz mi, każdy z nich zeżre każde słone paluszki, które znajdą się na stole, wypije każdego litra i wyżebrze każdą złotówkę w ramach "pokrycia kosztów". No, chyba, że coś się da wynieść do chałupy w naturze (głównie o te paluszki chodzi) ... Tym ludziom najczęściej nie chodzi o to, żeby coś zrobić, ale żeby zaistnieć jako wszechmocni. Tak to działa.
Co się zaś tyczy ostrowskiego, to nie przesadzaj - niektórzy obecni oraz byli radni sprawę wyboru załatwiali prostą i niezbyt kosztowną metodą: royal na stół (skrzynka albo dwie, itd,itp). Niektórzy natomiast załatwiali swoim wyborcom różne świadczenia.
Tak czy inaczej, nie chramol i nie udawaj świetego.

00


Mehmed ~Mehmed (Gość)12.07.2013 16:22

Gaczkowski i borkowski muszą odejść precz z komuna

00


CXCXZ ~CXCXZ (Gość)12.07.2013 16:35

a czy z okazji tej imprezy będzie lepsza przepustowość na moście w Sulejowie bo może wpadnę i przyjadę z Opoczna na tą imprezę ;P

00


wapniorz49 ~wapniorz49 (Gość)12.07.2013 21:55

"Marrio" napisał(a):
Widzę, że Pan Ostrowski i świta już sami nie wiedzą co robić byle by tylko o nich pisano.

Mieszkańcy gminy Sulejów! Zjednoczmy sie przeciwko nielegalnej kopalni! Już traciliśmy nadzieje gdy pojawiła sie informacja, że wymuszone na władzach pomiary geodezyjne z 3 lipca potwierdziły istnienie nielegalnej kopalni której dwukrotnie nie widzieli kontrolerzy ze starostwa. Nie podejmujemy działań tylko po to by o nas pisano ale poprostu nie możemy odpuszczać musimy dalej upominać się o mienie skarbu państwa i brać sprawy w swoje ręce. Jak odpuścimy to sprawa zostanie zamieciona pod dywan. Mamy już za sobą kilka zebrań i sesji RM i była wielokrotnie okazja by porozmawiać o kopalni i formach protestu. Zjednoczmy się ponownie bo nasi wrogowie zacierają ręce patrząc jak się dzielimy

00


real ~real (Gość)12.07.2013 22:29

Bicie piany pod wybory i tyle

00


ares1 ~ares1 (Gość)13.07.2013 08:33

"real" napisał(a):
Bicie piany pod wybory i tyle


CVhyba coś w tym jest :)))

00


Bil ~Bil (Gość)13.07.2013 09:29

"real" napisał(a):
Bicie piany pod wybory i tyle

Typowa i klasyczna wypowiedz wszystkich rządzących, gdy ktoś patrzy im na ręce. Za chwilę usłyszymy, że to walka z demokracją.

00


myszak ~myszak (Gość)13.07.2013 11:36

"kuczynska" napisał(a):

Ciekawe dlaczego:))

00


Nowy komentarz
reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat