metoda sortowania: od najstarszego do najnowszego / najnowszego do najstarszego
Psiarze i kociarze ~Psiarze i kociarze (Gość)30.05.2017 19:53

Przed zakupem radzimy zajrzeć na tę stronę i dobrze się zastanowić.
http://zalajkowane.pl/weterynarze-apeluja-nie-kupujcie-mopsow-buldogow/

20


Ja ~Ja (Gość)30.05.2017 20:01

Uwielbiam ludzi którzy tak ,,kochaja swoje pieski,,spaceruja z nimi jedynie 5 cm za drzwi klatki schodowej szypkie siusiu i kupka ijuz po spacerku.

30


gosc ~gosc (Gość)30.05.2017 10:23

mysle nad zanabyciem takiego psa bez rodowodu, jest w piotrkowie albo okolicy jakas chodowla ?

00


97-300 97-300ranga30.05.2017 21:30

Przecież tu nie o psa chodzi a tylko i wyłącznie o karmę.

10


Ktos ~Ktos (Gość)30.05.2017 18:18

Też zastanawiałam się nad kupnem pieska tej rasy ale z tego co sie czyta na ich temat sa bardzo chorobliwe.

10


Em ~Em (Gość)31.05.2017 17:05

Po pierwsze sama karma to nie wszystko. Buldozki mają tendencje do alergii na poziomie pokarmowym,ale dużo częściej dotyka je atopowe zapalenie skóry. W naszym przypadku mamy kompleks 2in1, plus sterylizacja to jeszcze wymóg innej karmy. A więc karma owszem,daje dużo ale dla atopika wystarczy parę alergenów w powietrzy,drobnoustrojów w domu (kurz) i piesel jest caly podrapany. Sa tabletki sterydowe i niesterydowe,aczkolwiek ja wyszłam z założenia,że wolę poświęcić więcej uwagi i pielęgnacji niż faszerowac Meguśkę tabletkami,które znajdą ujście na innych narzadach w przyszłości.
Bez względu na ilość chorób,nieprzespanych nocy, stresu to z pełną świadomością jest to najpiekniejsza i najwspanialsza rasa.

01


Nowy komentarz
reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat