metoda sortowania: od najstarszego do najnowszego / najnowszego do najstarszego
Em ~Em (Gość)31.05.2017 17:05

Po pierwsze sama karma to nie wszystko. Buldozki mają tendencje do alergii na poziomie pokarmowym,ale dużo częściej dotyka je atopowe zapalenie skóry. W naszym przypadku mamy kompleks 2in1, plus sterylizacja to jeszcze wymóg innej karmy. A więc karma owszem,daje dużo ale dla atopika wystarczy parę alergenów w powietrzy,drobnoustrojów w domu (kurz) i piesel jest caly podrapany. Sa tabletki sterydowe i niesterydowe,aczkolwiek ja wyszłam z założenia,że wolę poświęcić więcej uwagi i pielęgnacji niż faszerowac Meguśkę tabletkami,które znajdą ujście na innych narzadach w przyszłości.
Bez względu na ilość chorób,nieprzespanych nocy, stresu to z pełną świadomością jest to najpiekniejsza i najwspanialsza rasa.

01


Ktos ~Ktos (Gość)30.05.2017 18:18

Też zastanawiałam się nad kupnem pieska tej rasy ale z tego co sie czyta na ich temat sa bardzo chorobliwe.

10


97-300 97-300ranga30.05.2017 21:30

Przecież tu nie o psa chodzi a tylko i wyłącznie o karmę.

10


gosc ~gosc (Gość)30.05.2017 10:23

mysle nad zanabyciem takiego psa bez rodowodu, jest w piotrkowie albo okolicy jakas chodowla ?

00


Ja ~Ja (Gość)30.05.2017 20:01

Uwielbiam ludzi którzy tak ,,kochaja swoje pieski,,spaceruja z nimi jedynie 5 cm za drzwi klatki schodowej szypkie siusiu i kupka ijuz po spacerku.

30


Psiarze i kociarze ~Psiarze i kociarze (Gość)30.05.2017 19:53

Przed zakupem radzimy zajrzeć na tę stronę i dobrze się zastanowić.
http://zalajkowane.pl/weterynarze-apeluja-nie-kupujcie-mopsow-buldogow/

20


Nowy komentarz
reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat